Ilona Felicjańska wybłagała udział w "Tańcu z gwiazdami".

Producenci zlitowali się nad nią...
Wybłagała udział w "TZG" Producenci zlitowali się nad Iloną Felicjańską Ilona Felicjańska przyznała w rozmowie z "Super Expressem", że dzwoniła do producentów "Tańca z gwiazdami" przypominając o chęci występu w programie W show-biznesie są takie osoby jak Edyta Górniak czy Natalia Kukulska, które konsekwentnie od początku "Tańca z gwiazdami" odmawiają udziału w tym show. Do powyższych osób z pewnością nie należą Karolina Malinowska i Ilona Felicjańska. Tej pierwszej tak bardzo zależało na starcie w programie, że opowiadała o tym w różnych wywiadach. Producentów show TVN nie przekonała. Docenili ją za to ci z "Gwiazdy tańczą na lodzie". Z kolei Ilona Felicjańska wybrała inną drogę niż Karolina. Kiedyś zadzwoniłam do producentki i powiedziałam: - Pamiętaj o mnie, cały czas bardzo chcę wystąpić - mówi "SE" Ilona. Gazeta pisze, że modelka wykonała bardzo dużo takich telefonów, zanim dostała w końcu propozycję udziału. Ta sytuacja najlepiej świadczy o tym, że producenci "TzG" nie mają już kogo zapraszać do programu. Biorą więc drugoligowe gwiazdki.

 

W polskim show-biznesie są takie osoby jak Edyta Górniak czy Natalia Kukulska, które konsekwentnie od początku "Tańca z gwiazdami" odmawiają udziału w tym show. Istnieją też takie "gwiazdy", które wręcz zabiegają o to, żeby zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Do takich osób z pewnością należą Karolina Malinowska i Ilona Felicjańska. Tej pierwszej tak bardzo zależało na starcie w programie, że opowiadała o tym w różnych wywiadach. Producentów show TVN nie przekonała. Docenili ją za to ci z "Gwiazdy tańczą na lodzie". Z kolei Ilona Felicjańska wybrała inną drogę niż Karolina.

Kiedyś zadzwoniłam do producentki i powiedziałam: "Pamiętaj o mnie, cały czas bardzo chcę wystąpić" - mówi "SE" Ilona.

Gazeta pisze, że modelka wykonała bardzo dużo takich telefonów, zanim dostała w końcu propozycję udziału. Ta sytuacja najlepiej świadczy o tym, że producenci "TzG" nie mają już kogo zapraszać do programu. Biorą więc drugoligowe gwiazdki.

Ilona Felicjańska i jej Kochanek
Z czego śmieje się Ilona Felicjańska?