Wiemy kto zastąpi Marcina Mellera!

Kinga Rusin ma już nowego partnera! Kto to taki?

 

Po wielu poszukiwaniach telewizja TVN znalazła w końcu współprowadzącego dla Kingi Rusin, z którą za bardzo nikt nie chce pracować. Wszystko przez to, że Kinga jest kapryśna i zarozumiała. Uciekł już od niej Marcin Meller. Jak podała Plejada od września zastąpi go szef działu zagranicznego "Gazety Wyborczej " Bartosz Węglarczyk.

 

"Fakt" zauważył, że dziennikarz "GW" nie może pochwalić się dużym doświadczeniem w telewizji, ale posiada za to ponoć silny charakter. Nie jest jednak tak źle, jak piszą tabloidy. Węglarczyk prowadził już wczesniej swój program w Superstacji, o znamiennym tytule "Świat według Węglarczyka", a w każdą środę robi w "Dzień dobry TVN" przegląd prasy i jest częstym gościem różnych programów publicystycznych. Właśnie przed chwilą Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk zostali przedstawieni w "Dzień dobry TVN" jako nowa para prowadzących.

 

 

 

 

 

Węglarczyk w rozmowie z Plotkiem powiedział, że nowe stanowisko bardzo mu odpowiada. Świetnie się czuję w studiu telewizyjnym, a przede wszystkim, w tej części, gdzie gotują gwiazdy ;) Dodał także, że od kilku lat bardzo się przyjaźni z Kinga i myśli, że ta współpraca ułoży się pomyślnie.

 

Czy wystarczy mu cierpliwości? Trzymamy kciuki.

Bartosz Weglarczyk: Ja lubię popkulturę