Cichopki wezmą ślub za 2 miesiące!

Kasia i Marcin w końcu staną na ślubnym kobiercu!

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są zaręczeni już od dwóch lat. Obowiązki zawodowe Kasi, uniemożliwiały im zorganizowanie ślubu. Teraz, choć Cichopek nadal ma dużo pracy na planie "Jak oni śpiewają", roztańczona para postanowiła wyznaczyć datę ślubu i rozpocząć przygotowania do wesela. "SE" dowiedział się, że para powie sobie sakramentalne "tak" już pod koniec października. Kasia jest obecnie jedną z największych gwiazd w Polsce. Cichopek jest rozchwytywana nie przez producentów filmowych, a producentów programów. Jej ślub byłby wielkim wydarzeniem medialnym. Problem w tym, że Kasi i Marcinowi nie zależy na obecności dziennikarzy i fotoreporterów.

 

Jeśli zgodzimy się na udział kogoś z mediów w tej uroczystości, to tylko dlatego, by tym sposobem komuś pomóc - mówi "Super Expressowi" Marcin Hakiel.

 

Ten rok wyjątkowo obfituje w śluby popularnych osób. W 2008 roku pobrali się m.in. Agata Paskudzka i Piotr Rubik, Reni Jusis i Tomek Makowiecki czy Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski. Teraz czas na Cichopków! Cokolwiek by zrobili i gdziekolwiek by go zorganizowali, dziennikarze i tak dotrą na ich ślub.