I kto tu rządzi? Oczywiście Józefowicz!

Natasza Urbańska wykonuje wszystkie jego rozkazy!
I kto tu rządzi? Natasza Urbańska wykonuje wszystkie rozkazy męża! W programie Szymona Majewskiego w Januszu Józefowiczu obudził się prawdziwy dyktator. Bezwzględnie kazał tańczyć swojej ciężarnej żonie Nataszy Urbańskiej Jeszcze parę miesięcy temu Natasza Urbańska mogła tylko pomarzyć o tym, żeby pojawić się w programie Szymona Majewskiego. W końcu TVN jest największą konkurencją Jedynki. Od kilku tygodni Natasza i jej mąż Janusz Józefowicz nie są już niewolnikami TVP, dlatego mogą sobie pozwolić na wizytę w TVN. Wczoraj świeżo upieczeni małżonkowie opowiadali o swojej wielkiej miłości oraz zazdrości. Natasza po raz kolejny wspominała jak to w wieku 14 lat zakochała się w Józefowiczu. On z kolei zdradził, że nawet gdy nie był z Nataszą, to nie dopuszczał innych mężczyzn do niej. Ogólnie para zachowywała się swobodnie i normalnie, do momentu gdy w Januszu obudziła się natura narcyza i dyktatora. Choreograf stwierdził, że nigdy nie czyta negatywnych recenzji jego spektakli! Pozwala przynosić sobie tylko pozytywne opinie! Przez cały program Natasza patrzyła w Janusza jak w obrazek i robiła co jej kazał. Gdy Józefowicz wymyślił sobie, że jego ciężarna żona ma tańczyć z Szymonem, piosenkarka wstała i zaczęła to robić. Janusz mówił jej nawet, jakie ruchy ma wykonywać! Na koniec programu Józefowicz wspomniał, że Władimir Putin był na jednym z jego przedstawień. - Władimir dobrze się prezentuje. Z pewnością robi lepsze wrażenie niż nasz prezydent - stwierdził Janusz. W takim razie nie zatrzymujemy Cię Januszu w Polsce. Jedź do swojego idola!

 

Jeszcze parę miesięcy temu Natasza Urbańska mogła tylko pomarzyć o tym, żeby pojawić się w programie Szymona Majewskiego. W końcu TVN jest największą konkurencją Jedynki. Od kilku tygodni Natasza i jej mąż Janusz Józefowicz nie są już niewolnikami TVP, dlatego mogą sobie pozwolić na wizytę w TVN-ie. Wczoraj świeżo upieczeni małżonkowie opowiadali o swojej wielkiej miłości oraz zazdrości. Natasza po raz kolejny wspominała jak to w wieku 14 lat zakochała się w Józefowiczu. On z kolei zdradził, że nawet gdy nie był z Nataszą, to nie dopuszczał innych mężczyzn do niej.

 

 

Ogólnie para zachowywała się swobodnie i normalnie, do momentu gdy w Januszu obudziła się natura narcyza i dyktatora. Choreograf stwierdził, że nigdy nie czyta negatywnych recenzji jego spektakli! Pozwala przynosić sobie tylko pozytywne opinie! Przez cały program Natasza patrzyła w Janusza jak w obrazek i robiła co jej każe. Gdy Józefowicz wymyślił sobie, że jego ciężarna żona ma tańczyć z Szymonem, piosenkarka wstała i zaczęła to robić. Janusz mówił jej nawet, jakie ruchy ma wykonywać! Na koniec programu Józefowicz wspomniał, że Władimir Putin był na jednym z jego przedstawień.

 

Władimir dobrze się prezentuje. Z pewnością robi lepsze wrażenie niż nasz prezydent - stwierdził Janusz

 

W takim razie nie zatrzymujemy Cię Januszu w Polsce. Jedź do swojego idola...

 

 

 

Zobacz także:

 

Urbańska prezentuje swój brzuszek! Foto!

 

Urbańska wyszła za mąż!