Paweł Stasiak odpadł z "Tańca z gwiazdami"!

Jakim cudem nikomu nieznany Steve Allen dostał najwięcej głosów publiczności? Węszymy mały spisek...

 

Paweł Stasiak jako pierwszy pożegnał się z programem "Taniec z gwiazdami". Liderowi "Papa D" ciężko pogodzić się z tym, że latka lecą. Artysta robi więc wszystko, żeby być wiecznie młodym chłopcem, w którym kochały się nastolatki. Te przeszczepione włosy, ten lifting twarzy. To takie niemęskie. Wczoraj okazało się, że nawet starsze babcie, które stanowią 3/4 widowni programu, nie są już fankami zrobionego lidera "Papa D". Bardzo blisko odpadnięcia był też Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Nie chcielibyśmy być na miejscu Piotra Gąsowskiego, gdyby okazało się, że bokser odpada. Krzysztof podczas czekania na werdykt, miał taką minę, jakby miał zaraz kogoś pobić.

Tak naprawdę wczoraj powinien odpaść Steve Allen, który okazał się totalnym drewnem jeśli chodzi o taniec. Sportowiec dostał najniższe noty od jury, ale nie pożegnał się z show, ponieważ otrzymał aż 25% głosów publiczności. Dobrze, że jest przystojny, ale Oleg Savkin też jest przystojny, ale tylu głosów nie dostał. A może te wszystkie SMS-y poszły na Anię Głogowską, która jest partnerką Allena i dziewczyną prowadzącego Piotra Gąsowskiego?

 

 

Najlepiej ze wszystkich panów wypadł oczywiście Alan Andersz. Ten chłopak tańczy rytmicznie i równo z Blanką Winiarską. Iwona Pavlović już w pierwszym odcinku chciała mu dać 10 punktów. Nadal uważamy, że jego udział w tym programie jest zbędny. Powinien jechać na turniej tańca, a nie do telewizji na konkurs dla amatorów. Najciekawszym momentem jeśli chodzi o wczorajszy odcinek, był występ pań i zawodowych tancerzy. Ich wspólna salsa bardzo nam się podobała. Iwona Pavlović pochwaliła Martę Żmudę -Trzebiatowską i Natalię Lesz. Jeśli chodzi o tę ostatnią, to mogliśmy zobaczyć ją wczoraj na próbie bez makijażu. Tragedia...

Paweł Stasiak promuje się w Tańcu z gwiadami?
Paweł Stasiak i taniec z gwiazdami