Byliśmy pierwsi! Kwaśniewska naprawdę się zaręczyła!

Kiedy ślub?

 

O tym, że Aleksandra Kwaśniewska zaręczyła się z Wojtkiem Szuchnickim pisaliśmy już we wtorek, gdy na serdecznym palcu, lewej ręki byłej prezydentówny, zobaczyliśmy pierścionek. Nie mieliśmy pewności czy to pierścionek zaręczynowy, ale uznaliśmy, że jednak warto o tym napisać. Jak się okazuje - mieliśmy nosa! Wczorajszy "Fakt" powołując się na słowa znajomej pary, na pierwszej stronie napisał, że Ola rzeczywiście jest zaręczona z Wojtkiem.

Tak, zaręczyny odbyły się całkiem niedawno. Ale ślubu w najbliższym czasie, jesienią ani zimą, nie będzie -mówi "Faktowi" bliska znajoma Oli.

Przypominamy, że para spotyka się od ponad dwóch lat. Wojtek w jednym z wywiadów opowiadał, że przez pół roku musiał starać się o względu Oli, ponieważ była ona w innym związku. Kwaśniewska zanim poznała Szuchnickiego spotykała się z Michałem Jaskólskim, z którym również planowała ślub! Jednak gdy Ola wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i zmieniła swoje życie, ich drogi rozeszły się.

Wtedy do akcji wkroczył Szuchnicki, który szybko zdobył serce Oli oraz przychylność jej rodziców. Wojtek rzadko pokazuje się z ukochaną na salonach. Para nigdy nie udzieliła razem wywiadu. Zakochani zawsze milczeli na temat swojego życia prywatnego i teraz nadal to robią. Oboje nie chcą komentować informacji o zaręczynach.

Nic nie powiem o zaręczynach. Postanowiłam sobie, że nie będę się wypowiadała - mówi "Faktowi" Ola.