Ola Kwaśniewska zaręczona?

Na serdecznym palcu, lewej ręki Oli pojawił się pierścionek.
Ola zaręczona? Na serdecznym palcu lewej ręki Oli Kwaśniewskiej pojawił się pierścionek. Na serdecznym palcu lewej ręki Oli Kwaśniewskiej pojawił się pierścionek. Wszystko wskazuje na to, że to pierścionek zaręczynowy Ola Kwaśniewska uwielbia nosić biżuterię. Zawsze ma na sobie kolczyki czy bransoletki. Dotychczas próżno było szukać u niej pierścionków. Ola nigdy ich nie nosiła. Do czasu. Na imprezie zorganizowanej przez Polsat, na której stacja przedstawiła swoją jesienną ramówkę, pojawiła się również Ola. Kwaśniewska miała na serdecznym palcu lewej ręki, srebrny pierścionek. Zaręczynowy? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kwaśniewska od dwóch lat związana jest z szermierzem Wojtkiem Szuchnickim. Sportowiec ma już 31 lat, więc zapewne myśli o tym, żeby się ustabilizować. Wojtek przez ostatnie pół roku leczył się po wypadku, jakiego doznał w trakcie zimowego wyjazdu z Olą na narty. Kwaśniewska, po rozstaniu z TVN-em, miała mnóstwo czasu na to, żeby zajmować się ukochanym. Znajomi pary twierdzą, że wypadek bardzo wzmocnił ich związek. Ostatnio Szuchnicki, który jest wielokrotnym mistrzem polski we florecie oraz medalistą mistrzostw świata, zdecydował się zrezygnować z kariery sportowej. Ponoć teraz Szuchnicki zajmuje się pracą w swoim wyuczonym zawodzie. Wojtek skończył Politechnikę Gdańską na wydziale inżynierii lądowej. Czy państwo Kwaśniewscy zaakceptują takiego zięcia?

 

Ola Kwaśniewska uwielbia nosić biżuterię. Zawsze ma na sobie kolczyki czy bransoletki. Dotychczas próżno było szukać u niej pierścionków. Ola nigdy ich nie nosiła. Do czasu. Wczoraj na imprezie zorganizowanej przez Polsat, na której stacja przedstawiła swoją jesienną ramówkę, pojawiła się również Ola. Kwaśniewskamiała na serdecznym palcu lewej ręki, srebrny pierścionek. Zaręczynowy? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kwaśniewska od dwóch lat związana jest z szermierzem Wojtkiem Szuchnickim. Sportowiec ma już 31 lat, więc zapewne myśli o tym, żeby się ustabilizować.

 

Ola Kwaśniewska/FORUM

 

 

Wojtek przez ostatnie pół roku leczył się po wypadku, jakiego doznał w trakcie zimowego wyjazdu z Olą na narty. Kwaśniewska, po rozstaniu z TVN-em, miała mnóstwo czasu na to, żeby zajmować się ukochanym. Znajomi pary twierdzą, że wypadek bardzo wzmocnił ich związek. Ostatnio Szuchnicki, który jest wielokrotnym mistrzem polski we florecie oraz medalistą mistrzostw świata, zdecydował się zrezygnować z kariery sportowej. Ponoć teraz Szuchnicki zajmuje się pracą w swoim wyuczonym zawodzie. Wojtek skończył Politechnikę Gdańską na wydziale inżynierii lądowej. Czy państwo Kwaśniewscy zaakceptują takiego zięcia?