Powrót Moniki Brodki! Wideo

Piosenkarka nie rzuciła śpiewania!
Powrót Moniki Brodki Piosenkarka nie rzuciła śpiewania! Monika Brodka postanowiła o sobie przypomnieć. Z zespołem "Silver Rocket", do którego należy m.in. Tomek Makowiecki, nagrała świetny utwór "Niagara Falls". Gdy cztery lata temu Monika Brodka wygrała program "Idol", krytycy muzyczni wróżyli jej wielką karierę. Monika szturmem zdobywała pierwsze miejsca list przebojów. Piosenkarka z utworem "Miałeś być" wygrała nawet festiwal w Opolu. Zainteresowanie jej osobą było olbrzymie, bo Monika spotykała się z Jankiem Wieczorkowskim. Brodka była tak bardzo w nim zakochana, że nawet przefarbowała włosy na rudy kolor, gdy dowiedziała się, że jej ukochany lubi takie kobiety. Plotkowano, że uczucie Brodki, jest nieodwzajemnione. W końcu doszło do rozstania, które Brodka bardzo przeżyła. Pocieszenie znalazła w ramionach oświetleniowca zespołu Myslovitz. Od momentu gdy Monika zaczęła się z nim spotykać, jej kariera stanęła w miejscu. Niemal przez rok artystka nie nagrała żadnych nowych piosenek. Monika zajęła się fotografią. Choć mówiło się, że Brodka nie wróci już do śpiewania, młoda góralka postanowiła znów o sobie przypomnieć. Monika z zespołem "Silver Rocket" do którego należy m.in. Tomek Makowiecki, nagrała świetny utwór "Niagara Falls". Czy to początek wielkiego powrotu Brodki?

 

Gdy cztery lata temu Monika Brodka wygrała program "Idol", krytycy muzyczni wróżyli jej wielką karierę. Monika szturmem zdobywała pierwsze miejsca list przebojów. Piosenkarka z utworem "Miałeś być" wygrała nawet festiwal w Opolu. Zainteresowanie jej osobą było olbrzymie, bo Monika spotykała się z Jankiem Wieczorkowskim. Brodka była tak bardzo w nim zakochana, że nawet przefarbowała włosy na rudy kolor, gdy dowiedziała się, że jej ukochany lubi takie kobiety. Plotkowano, że uczucie Brodki, jest nieodwzajemnione. W końcu doszło do rozstania, które Brodka bardzo przeżyła. Pocieszenie znalazła w ramionach oświetleniowiec zespołu Myslovitz.

 

Od momentu gdy Monika zaczęła się z nim spotykać, jej kariera stanęła w miejscu. Niemal przez rok artystka nie nagrała żadnych nowych piosenek. Monika zajęła się fotografią. Choć mówiło się, że Brodka nie wróci już do śpiewania, młoda góralka postanowiła znów o sobie przypomnieć. Monika z zespołem "Silver Rocket" do którego należy m.in. Tomek Makowiecki, nagrała świetny utwór "Niagara Falls". Czy to początek wielkiego powrotu Brodki?

"Niagara Falls":