Aneta Kowalska nie ma z czego żyć! Kto w tragedii zostawił ją na lodzie?

Aneta potrzebuje pieniędzy na operację, a tymczasem producenci programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" odwrócili się od niej plecami.

 

Aneta Kowalska w parze z Rafałem Mroczkiem zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji show Dwójki. W drugiej edycji miała zatańczyć z Robertem Moskwą. Ich występ nie doszedł do skutku, bo w marcu na jednym z treningów miał miejsce poważny wypadek, który zrujnował życie Anety. Robert podczas wykonywania jednej z figur potknął się i runął na Anetę całym swoim ciężarem. Łyżwiarka wyła z bólu! Nie było mowy o tym, żeby wystąpiła w drugiej edycji.

Od tamtego czasu wiele się nie zmieniło. Aneta nadal nie może tańczyć. Kowalska dostała odszkodowanie w wysokości 200 złotych! Wyobrażacie to sobie? Popłakała się, gdy przysłano jej te pieniądze. Łyżwiarka dostaje wiele propozycji, również z zagranicy, ale nie może z nich skorzystać, bo jest unieruchomiona. Brakuje jej pieniędzy na czynsz, na kosztowne operacje i rehabilitacje.

 Cały czas się leczę, ale już wiem, że nigdy nie wrócę do formy sprzed wypadku, nie wiem też, z czego będę żyła. Lód był całym moim życiem. Operacja jednego kolana to około 13 tysięcy, muszę więc mieć około 40 tysięcy, by wystarczyło i na zabiegi, i na rehabilitację. Nie wiem, skąd wezmę te pieniądze, bo przecież nie mogę teraz pracować. Nawet chodzenie sprawia mi ból, nie mogę stać choćby pół godziny, więc nawet pracy w sklepie nie dostanę - mówi "Faktowi" Aneta.

 

A my pytamy gdzie jest Robert Moskwa i producenci "Gwiazdy tańczą na lodzie"?! Do wypadku doszło poniekąd z winy aktora i przede wszystkim w trakcie przygotowań do programu. Stacja powinna jej wypłacić jakieś odszkodowanie. Pomyśleć, że utalentowana dziewczyna nie ma z czego żyć, a Dwójka płaci takiej Dodzie i Joli Rutowicz po 10 tysięcy (lub więcej) za jeden odcinek programu. To my już wolelibyśmy, żeby nasz abonament poszedł na operację Anety, a nie do kieszeni tych gwiazdek.

Więcej o:
Komentarze (65)
Aneta Kowalska nie ma z czego żyć! Kto w tragedii zostawił ją na lodzie?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  ja też! skoro już płacę ten abonament to niech idzie do tej dziewczyny!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  Pani Aneta jest sztywna jak dyszel od furmanki. Na zdjeciu widac doskonale, ze nawet nie potrafi facetowi wrzucic swojej nogi na pagony.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  szczerze, co racja to racja. Wolalabym aby moje pieniadze z abonamentu przeznaczone byly na jej operacje niz dla Dody czy Rutowicz( ta druga to masakra juz totalna!)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  biedna:(
  szkoda mi jej okropnie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  mam propozycje ; niech moskwa i mroczek zrzucą się po połowie - dla nich to raczej małe miki a to wkońcu oni ją wykończyli !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  powinni jej wypłacić to odszkodowanie!! zkąd ona dostała to odszkodowanie że jej wypłacili tylko 200zł:):):)

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Gdyby cos takiego przytrafilo sie Joli R. pieniadze znalazlyby sie od razu!!!! TVP pokazuje prawdziwa twarz!!Złodzieje POMÓŻCIE JEJ

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  POPIERAM!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  powinni jej wszystko zrekompensować dranie!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX