Rafał Mroczek zastąpi Igora Kryszyłowicza!

Rafał znalazł nowe zajęcie.

 

Rafał Mroczek pomimo młodego wieku jest weteranem programów rozrywkowych. Brał już udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz show "Gwiazdy tańczą na lodzie". W tym ostatnim zajął drugie miejsce i raz wystąpił nawet w roli jurora programu. Rafał zastąpił wtedy Dodę, której choroba uniemożliwiła dotarcie na nagranie. Gdy parę dni temu Igor Kryszyłowicz podjął decyzję o odejściu z show Dwójki, władze stacji stanęły przed ciężkim zadaniem znalezienia jego zastępcy.

W mediach mówiło się o tym, że w fotelu jurora tuż obok Dody usiądzie Tomasz Jacyków. Całe szczęście były to tylko plotki. Według "SE" nowym jurorem ma być Rafał Mroczek. Plotek bardzo cieszy się z takiego obrotu spraw. Jola Rutowicz, Doda i Tomasz Jacyków to byłoby za wiele. Ilość kiczu w jednym programie też musi mieć jakieś granice.

Więcej o:
Komentarze (45)
Rafał Mroczek zastąpi Igora Kryszyłowicza!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  wszedzie tylko mroczki cichopki itp. za duzo was...

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  a mroczek to nie kicz?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  O NIE TYLKO NIE TEN ZAKICHANY MROCZEK. ON JEST NUDNY JA CHOLERA. JA NIE WIEM CO NIEKTÓWRZY LUDZIE WIDZĄ W TYM GŁĄBIE.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Niech spada na drzewo. Mroczek w "Gwiazdach tańczą na lodzie" Mroczek w "Jak oni śpiewają", tylko chodzą po takich programach rozrywkowych, by jak najwięcej kasy w łapę podostawali. Jeśli nikt ich nie będzie oglądał, to zarówno tańczyć, jak i śpiewać będą za darmo, bo TVP ("Gwiazdy Tańczą na lodzie) i POLSAT ("Jak oni fałszują) nie będą mieli z czego wypłacić tych pieniędzy. Tak więc ponaglam po raz kolejny, by nie płacić abonamentu na takich ludzi, bo żerują tylko naszym kosztem, a oni ludziom na pewno nie pomogą. Dodatkowo nie lubię Mroczków, oni są tacy fałszywi i sztuczni, przejedli mi się.

 • tatiana

  Oceniono 11 razy 5

  Boże, jak wykrzywia japę ten Mroczek-Wymoczek

 • runa

  Oceniono 13 razy 5

  szkoda że igora już nie będzie... Ładny chłopaczek był z niego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Dlaczego nie wzięli Olgi Borys!! Albo Oli Szwed!! W jury powinna zasiąść zwyciężczyni a nie przegrańcy!! Bleee, rzygam Mroczkiem niech spada!!! Olga, wykop go!!! Głupia dwójka nie chce Cię wypromować, a Ty jesteś taka superancka:D A Mroczek- rozkroczek to tragedia!!!n Bufon jeden!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Tylko nie ON !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX