Wiśniewski skręcił nogę!

Tylko w Plotku informacja z ostatniej chwili! Czy Ich Troje wystąpi dziś w Sopocie?

 

Michał Wiśniewski liczy na sukces swojej piosenki "We play in team" podczas dzisiejszego Sopot Hit Festiwalu w Sopocie. Jednak nie wszystko idzie po myśli Michała.

 

Zespół Ich Troje jest już w Sopocie i powinien aktualnie przygotowywać się do swojego występu, dopracowywać szczegóły podczas próby. Ale Wiśnia na próbie nie pojawi się i niestety nie będzie miał szansy odpowiedniego przygotowania się do występu. Przed chwilą skręcił nogę! A czasu na wydobrzenie ma niewiele, bo już wieczorem odbędzie się konkurs na przebój tegorocznego lata. Nie wiadomo więc, czy Michał będzie w stanie wyjść na scenę także wieczorem.

 

Jeśli Wiśniewski nie wyjdzie na scenę o kulach, to może będzie musiał wystąpić na siedząco? Byłoby to co najmniej nieodpowiednie, bo piosenka, którą wykona zespół jest bardzo skoczna. Dance w najbardziej kiczowatym wydaniu.

 

Miejmy nadzieję, że Michał będzie mógł stanąć na scenie, a nawet zatańczyć!, Tylko czy to coś da? Czy sopocka publiczność da sie porwać do tańca podczas występu Ich Troje? Plotek szczerze w to wątpi, ale Michałowi życzy powrotu do zdrowia. W końcu trzeba walczyć do końca...

 

 

 

Więcej o: