Dariusz Rosati pilnuje Weroniki!

Tatuś nie spuszcza z oka swojej 24-letniej córeczki.
Rosati pilnuje Weroniki! Tatuś nie spuszcza z oka swojej 24-letniej córeczki. Dariusz Rosati nie spuszcza oka ze swojej 24-letniej córeczki. "Fakt" pisze, że przywiózł ją i odebrał z planu, na którym kręciła reklamówkę. Weronika Rosati jest dorosłą kobietą o mentalności 16-latki. Sama nie potrafi poradzić sobie ze swoimi problemami i hormonami. W miejscach publicznych całuje się z 68-letnim reżyserem, a później mówi, że nadużył on jej zaufania. Dużą winę za takie postępowanie córki, ponoszą jej rodzice, którzy chyba nieco zaniedbali jej wychowanie. Zdjęcia Weroniki i Andrzeja Żuławskiego trzymających się za rękę ukazały się już w ubiegłym roku. Dopiero kilka dni temu Teresa Rosati powiedziała, że Żuławski napastował jej córkę. Gdzie była wcześniej? Nie widziała, a może nie chciała widzieć co ich łączy? W końcu Weronika jest dorosłą kobietą i powinna wiedzieć co robi... Z zimowego snu obudził się też Dariusz Rosati, który zrozumiał, że jeśli chce wystartować w wyborach prezydenckich, musi trzymać córkę bardzo krótko. Tak też robi. W środę Weronika nagrywała reklamówkę dla jednej z firm kosmetycznych. "Fakt" pisze, że Dariusz Rosati przywiózł ją na plan i odebrał, gdy skończyły się zdjęcia. Rodzice Weroniki nie chcą powiedzieć, co uważają na temat słów Żuławskiego, który stwierdził, że Teresa Rosati niszczy córkę. - Takich słów się prostu nie komentuje. Nie będę robić z tego opery mydlanej - mówi "Faktowi" Teresa Rosati.

 

Weronika Rosati jest dorosłą kobietą o mentalności 16-latki, która sama nie potrafi poradzić sobie ze swoimi problemami i hormonami. W miejscach publicznych całuje się z 68-letnim reżyserem, a później mówi, że nadużył on jej zaufania. Dużą winę za takie postępowanie córki, ponoszą jej rodzice, którzy chyba nieco zaniedbali jej wychowanie. Zdjęcia Weroniki i Andrzeja Żuławskiego trzymających się za rękę ukazały się już w ubiegłym roku. Dopiero kilka dni temu Teresa Rosati powiedziała, że Żuławski napastował jej córkę. Gdzie była wcześniej? Nie widziała, a może nie chciała widzieć co ich łączy? W końcu Weronika jest dorosłą kobietą i powinna wiedzieć co robi...

 

Z zimowego snu obudził się też Dariusz Rosati, który zrozumiał, że jeśli chce wystartować w wyborach prezydenckich, musi trzymać córkę bardzo krótko. Tak też robi. W środę Weronika nagrywała reklamówkę dla jednej z firm kosmetycznych. "Fakt" pisze, że Dariusz Rosati przywiózł ją na plan i odebrał, gdy skończyły się zdjęcia. Rodzice Weroniki nie chcą powiedzieć, co uważają na temat słów Żuławskiego, który stwierdził, że Teresa Rosati niszczy córkę.

 

Takich słów się prostu nie komentuje. Nie będę robić z tego opery mydlanej - mówi "Faktowi" Teresa Rosati.

 

 

 

Zobacz także:

Co powiedział Żuławski?

Rosati i Żuławski - to przyjaźń czy już kochanie?!

Rosati ma romans z 68-letnim reżyserem!

Weronika Rosati jest bezrobotna!