Zapłacił 15 tysięcy za dłuższą młodość

Paweł Stasiak postawił na porządny lifting!
15 tysięcy za młodość Paweł Stasiak postawił na porządny lifting! Paweł Stasiak, lider zespołu Papa D, wcale nie zamierza przestać muzykować. Dlatego postanowił zainwestować sporą sumkę i przedłużyć sobie młodość Latka lecą, a wyglądać jakoś trzeba. Szczególnie jeśli człowiek nie zamierza zejść ze sceny. Paweł Stasiak, lider zespołu Papa D, wcale nie zamierza przestać muzykować. Dlatego postanowił zainwestować sporą sumkę i przedłużyć sobie młodość. Przed Pawłem ważny występ - Sopot Hit Festiwal. Nie od dziś wiadomo, że publiczność zwraca uwagę nie tylko na muzykę, ale przede wszystkim na wygląd wykonawców. Dlatego Paweł Stasiak zmienił się nie do poznania. Z dnia na dzień coraz większą wagę przykłada do tego, w co się ubierze, uprawia sport, zdrowo się odżywia. Ale to za mało. Lider Papa D zdecydował się na dużo bardziej radykalny krok - jak donosi "Super Express" - zdecydował się na zabiegi chirurgiczne. Zdaje się, że to była mądra decyzja. Zobaczcie jak Paweł Stasiak wyglądał jeszcze rok temu... Tabloid wyliczył nawet, ile pieniędzy Stasiak musiał zainwestować w swój nowy look. Oto co udało się ustalić: Zabieg wstrzykiwania botoksu - wypełnienie zmarszczek 1000 zł Lifting twarzy 9000 zł Strzyżenie i farbowanie włosów u modnego fryzjera 1000 zł Wybielanie zębów 1000 zł Opieka dietetyka 500 zł Miesięczny karnet na siłownię 200 zł Dobre ciuchy - minimum 2000 zł miesięcznie. Czy się opłaci? Zobaczymy podczas festiwalu.

 

Latka lecą, a wyglądać jakoś trzeba. Szczególnie jeśli człowiek nie zamierza zejść ze sceny. Paweł Stasiak, lider zespołu Papa D, wcale nie zamierza przestać muzykować. Dlatego postanowił zainwestować sporą sumkę i przedłużyć sobie młodość.

 

Przed Pawłem ważny występ - Sopot Hit Festiwal. Nie od dziś wiadomo, że publiczność zwraca uwagę nie tylko na muzykę, ale przede wszystkim na wygląd wykonawców. Dlatego Paweł Stasiak zmienił się nie do poznania. Z dnia na dzień coraz większą wagę przykłada do tego, co w co się ubierze, uprawia sport, zdrowo się odżywia. Ale to za mało. Lider Papa D zdecydował się na dużo bardziej radykalny krok - jak donosi "Super Express" - zdecydował się na zabiegi chirurgiczne...

 

Zdaje się, że to była mądra decyzja. Zobaczcie jak Paweł Stasiak wyglądał jeszcze rok temu...

 

Stasiak

 

Tabloid wyliczył nawet ile pieniędzy Stasiak musiał zainwestować w swój nowy look. Oto co udało się ustalić:

 

Zabieg wstrzykiwania botoksu - wypełnienie zmarszczek 1000 zł
Lifting twarzy 9000 zł
Strzyżenie i farbowanie włosów u modnego fryzjera 1000 zł
Wybielanie zębów 1000 zł
Opieka dietetyka 500 zł
Miesięczny karnet na siłownię 200 zł
Dobre ciuchy - minimum 2000 zł miesięcznie

 

Czy się opłaci? Zobaczymy podczas festiwalu.