Wojewódzki nienawidzi Prokopa?

Sprawdź, co powiedział nam sam Prokop. Którego wolicie? Głosuj w sondażu Plotka!

 

Plotkarska prasa rozpisuje się o tym, że pomiędzy dwoma dziennikarzami - Kubą Wojewódzkim i Marcinem Prokopem istnieje konflikt. Kuba ponoć nienawidzi Marcina. Zazdrości mu tego, że jest młodszy, przystojniejszy i sławniejszy... Często rzuca złośliwe teksty pod adresem Prokopa, ale prezenter totalnie go olewa. To ponoć bardzo wkurza Wojewódzkiego.

 

W dodatku od września Marcin będzie prowadził aż trzy programy. Dwa w TVN-ie, jeden w TVN Turbo. Gwiazda Wojewódzkiego niestety powoli wygasa.

 

Jak w rzeczywistości wyglądają relacje między panami Plotek zapytał samego zainteresowanego - Marcina Prokopa

 

To bzdury. Nie ma między nami żadnego konfliktu. Jest za to swego rodzaju szorstki flirt męsko-męski. Lubimy się i kolegujemy. Jakiś czas temu nawet zjedliśmy razem kolację - wyznał nam Marcin

 

Prokop stwierdził, że cały szum wokół jego domniemanych złych relacji z Wojewódzkim może być początkiem promocji nowego show TVN-u. W "Mam talent" Kuba zasiadł w jury, natomiast Marcin poprowadzi całość. Konflikt pomiędzy panami podniósłby oglądalność.

 

Kto wie? Może panowie zdążą się jeszcze pokłócić przed emisją finałów programu? Tylko dlaczego twórcy programu chcą przyciągnąć publiczność takimi tanimi chwytami?

 

 

Zobacz także:

Najbardziej kontrowersyjni goście Kuby Wojewódzkiego. Cz.2

Najbardziej kontrowersyjni goście Kuby Wojewódzkiego! Cz.1

Marcin Prokop zarabia 120 tys. zł miesięcznie!