Najbardziej kontrowersyjni goście Kuby Wojewódzkiego. Cz.2

Zobacz jak gość Kuby wkłada polską flagę w psie odchody. Ta scena kosztowała TVN prawie pół miliona złotych.

Goście Wojewódzkiego cd. Czy wiesz, który gość Kuby włożył polską flagę w psie odchody? Kuba Wojewódzki to bardzo drogi w utrzymaniu dziennikarz. Jak twierdzi Michał Wiśniewski, Kuba dostaje 40 tysięcy złotych za jeden odcinek swojego programu. Ta scena kosztowała TVN prawie pół miliona złotych. Kuba Wojewódzki to bardzo drogi w utrzymaniu dziennikarz. Jak twierdzi Michał Wiśniewski, Kuba dostaje 40 tysięcy złotych za jeden odcinek swojego programu. Łatwo policzyć, że miesięcznie inkasuje 160 tysięcy złotych. To nie wszystko. Stacja Polsat została ukarana przez KRRiT, za wyemitowanie programu z udziałem Kazi Szczuki, a TVN z Markiem Raczkowskim. Znany rysownik namówiony przez prowadzącego włożył polską flagę w psie odchody... U Wojewódzkiego gościł też Liroy. Kontrowersyjny prezenter nie rozwinął jednak przy nim zbytnio skrzydeł... Parę słów rapera i Kuba musiał zaniemówić... Zaś Edyta Górniak opowiadała o prześladujących ją fotoreporterach, o swoim związku z Piotrem Gembarowskim oraz o okolicznościach w których poznała i zakochała się w mężu. Plotka wzruszyła historia Górniak.

 

Kuba Wojewódzki to bardzo drogi w utrzymaniu dziennikarz. Jak twierdzi Michał Wiśniewski, Kuba dostaje 40 tysięcy złotych za jeden odcinek swojego programu. Łatwo policzyć, że miesięcznie inkasuje 160 tysięcy złotych. To nie wszystko. Stacja Polsat została ukarana przez KRRiT, za wyemitowanie programu z udziałem Kazi Szczuki, a TVN z Markiem Raczkowskim. Znany rysownik namówiony przez prowadzącego włożył polską flagę w psie odchody:

 

Fragment programu w którym gościem był Liroy. Parę słów rapera i Kuba zaniemówił...

 

 

 

 

Edyta Górniak u Kuby. Piosenkarka opowiadała o prześladujących ją fotoreporterach, o swoim związku z Piotrem Gembarowskim oraz o okolicznościach w których poznała i zakochała się w mężu. Plotka wzruszyła historia Górniak.

 

 

 

  
 

Więcej o:
Komentarze (23)
Najbardziej kontrowersyjni goście Kuby Wojewódzkiego. Cz.2
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 21

  To nie TVN płacił za odcinek z Szczuką, tylko Polsat, bo Kuba był wtedy w Polsacie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 12

  a ja go uwielbiam wali prosto z mostu i wogolr jest ok.nabija sie z tych polskich pseudo gwiazd, a one boja sie przychodzic do niego do programu

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Najbardziej mnie smieszy to że on wyslmiewa się z Warszawki plastikowego życia i snobów a sam jest kwitesensją tego wszystkiego co ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  polsat płacił za szczukę jak już ktoś przede mną napisał
  a ile jest błędów których nie znaleźliśmy
  ale na głównej stronie gazeta pl ten gó..any artykuł jest...

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Wojewódzki sie przejadł, ale nikt nie odmówi mu inteligencji, ciętego języka, mówienia prosto z mostu i obnażania "gwiazdorstwa" ...a na ulicy wygląda jak smutny burek.. :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 3

  głupiemu chamstwo wybaczam inteligentnemu NIE-dośc Kuby

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Kuba jako jedyny odwazny dziennikarz i showmen odwazyl sie sie drwic z naszej polskiej rzeczywistosci i burakow ktorzy ja kreuja. Fakt ze czasem przesadza ale nikt nie jest idealny. Chwala mu za odwage i szczerosc wobec obecnych jakze ch**owych czasow w PL!

 • Gość: Gość

  0

  Kuba robi bardzo dobrze pokazuj jakie gawiazdy są naprawde a on tez gra każdy musi sie grac zeby utrzymac sie w branży Z tych co sie ma nabijać to sie nabija a ludzi którzy zasłóguja na szacunek zostawia w spokuju przykładem jest odcinekjz peja

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  a ze Kazia Szczuka nie dali? to byl dopiero odlot

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX