Najbardziej kontrowersyjni goście Kuby Wojewódzkiego! Cz.1

Doda i Kazimiera Szczuka w gąszczu pytań złośliwego i wścibskiego Wojewódzkiego.

 

Kuba Wojewódzki kiedyś dawał czadu. Nie bał się konfrontacji z wrogami, dlatego zaprosił dwukrotnie Dodę. Ostatnio przystopował i oglądalność programu zaczęła spadać. Kuba zamiast dogryzać swoim gościom i wyciągać z nich jak kiedyś wstydliwe tajemnice, zaczął im się podlizywać. Jednak kiedyś bywało ostro. Przypomnijmy sobie te najciekawsze momenty programu Kuby.

 

Wizyta Kazimiery Szczuki. Polsat musiał zapłacić 500 tysięcy złotych kara za ten program. O co chodzi? Kazia w trakcie nagrania naśladowała sposób mówienia jednej z prowadzących audycje Radia Maryja, Magdaleny Buczek. Szczuka nabijała się z niej, ale nie miała pojęcia, że ta dziewczynka jest niepełnosprawna.

 

 

 


Pierwsza wizyta Dody u Kuby. Jeszcze nie byli wrogami, jeszcze nie zarzucali sobie kłamstw, ale Doda i tak robiła wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Piosenkarka rozbierała się, przeklinała, pokazywała tatuaże i opowiadała o swoim życiu erotycznym. Na przestrzeni lat, nic nam się ta Doda nie zmieniła.

 

 

 


 

Wizyta Dody i Majdana. Wtedy Doda była już niezwykle znaną wokalistką, a nie tylko jedną z wielu uczestniczek reality-show. Wiele osób uważa, że Doda w trakcie tego nagrania skompromitowała Wojewódzkiego. Piosenkarka od początku programu była negatywnie nastawiona do Kuby i już w pierwszych swoich zdaniach powiedziała, że prezenter jest głupi, tępy i chamski. Doda zarzuciła Kubie, że w trakcie programu krytykuje wiele osób, a gdy je spotyka na żywo, to "liże im dupę". Kuba usłyszał, że jest "namiastką cioty".