Mandaryna i Jabłczyńska w drugiej edycji "Fort Boyard"!

Jeszcze nie wyemitowano w telewizji pierwszej edycji programu, a Dwójka już zaczęła przygotowania do następnej.

 

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Wiceszef Dwójki, Jarek Burdek zdradził portalowi wirtualnemedia.pl, że nagrania do pierwszej edycji show "Fort Boyard" poszły tak znakomicie, że władze stacji postanowiły zrealizować kolejną. Nie mają dużo czasu, bo zdjęcia do programu można robić tylko pod koniec czerwca i w lipcu, dlatego gwiazdy drugiej odsłony show, wyjadą do Francji już 24 lipca.

 

Producentom show udało się przekonać do udziału w programie gwiazdy z pierwszej półki. W pierwszej edycji pojawi się m.in. Kasia Cichopek i Natasza Urbańska, a w drugiej: Andrzej Grabowski, Jan Wieczorkowski, Karol Strasburger, Joanna Jabłczyńska, Olga Borys, Magdalena Różdżka, Renata Dancewicz, Piotr Cugowski, Marta Wiśniewska oraz Krzysztof Skiba.

 

Plotek próbował skontaktować się z gwiazdami, które wzięły udział w pierwszej edycji programu, w celu zdobycia informacji na temat przebiegu zdjęć, ale gwiazdy milczą jak zaklęte. Mają podpisane umowy z producentami programu i do rozpoczęcia emisji show, nie mogą udzielać informacji na temat wyjazdu. Ale będziemy się starać...