Mandaryna i Jabłczyńska w drugiej edycji "Fort Boyard"!

Jeszcze nie wyemitowano w telewizji pierwszej edycji programu, a Dwójka już zaczęła przygotowania do następnej.

 

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Wiceszef Dwójki, Jarek Burdek zdradził portalowi wirtualnemedia.pl, że nagrania do pierwszej edycji show "Fort Boyard" poszły tak znakomicie, że władze stacji postanowiły zrealizować kolejną. Nie mają dużo czasu, bo zdjęcia do programu można robić tylko pod koniec czerwca i w lipcu, dlatego gwiazdy drugiej odsłony show, wyjadą do Francji już 24 lipca.

 

Producentom show udało się przekonać do udziału w programie gwiazdy z pierwszej półki. W pierwszej edycji pojawi się m.in. Kasia Cichopek i Natasza Urbańska, a w drugiej: Andrzej Grabowski, Jan Wieczorkowski, Karol Strasburger, Joanna Jabłczyńska, Olga Borys, Magdalena Różdżka, Renata Dancewicz, Piotr Cugowski, Marta Wiśniewska oraz Krzysztof Skiba.

 

Plotek próbował skontaktować się z gwiazdami, które wzięły udział w pierwszej edycji programu, w celu zdobycia informacji na temat przebiegu zdjęć, ale gwiazdy milczą jak zaklęte. Mają podpisane umowy z producentami programu i do rozpoczęcia emisji show, nie mogą udzielać informacji na temat wyjazdu. Ale będziemy się starać...

 

Więcej o:
Komentarze (37)
Mandaryna i Jabłczyńska w drugiej edycji "Fort Boyard"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  ta starajcie!!! chyba srajcie!!! i tak wszystko kopiujecie z innych portalików,z gazet albo sobie wymyślacie pierdołki z główki

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  niecierpie jej, znaczysie obu chyba rozumiecie za co(zdjecie mandaryny na przyklad i tego co ma na sobie:( )

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Zabierzcie z moich oczu ta wyrachowaną wredną Martę lansiare ona i pierwsza półka buhahahahhahah. Ty Burdek uważaj , bo niebawem wystosujemy petycję do rzadu !!! TVP publiczna to nie to samo co inne . Płacimy abonament i nie chcemy żadnych dod ,mandaryn ogladać .TVP powinna edukować i kulturę pokazywać ,a nie szambo jakim Nas karmicie coś Ci się Burdku we łbie pomieszało .

 • raadek_xd

  Oceniono 8 razy 4

  Starajcie się, starajcie... xDD

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  haha uśmiałam się :D gwiazdy z pierwszej półki... to co tam robi Urbańska?! Każdy wie, że wkręcił ją tam Józefowicz... i zrobił to na własne ryzyko spadku oglądalności. Nie sądze, ze ta na siłe promowana baba zyska w końcu jakikolwiek szacunek wsród telewidzów... wcześniej powinna sie postarać o to, aby widzowie zaczęli ją wogóle tolerować.

 • jose

  Oceniono 5 razy 3

  a w jeszcze nastepnej edycji pewnie czarus wcisnie swoja zajeczyce

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  A czy w Polsce są normalni ludzie? We francuskiej edycji w programie jest promowany Francuz a nie :gwiazdy z pierwszej półki"! A z drugiej strony - rzygać się chce na klasę "naszych gwiazd" typu Cichopek, Urbańska, Koterski, Doda i inne podrzędne szczeniaki, których wykreowała skorumpowana TV!

 • justyna4713

  Oceniono 3 razy 3

  OOO manadaryna się pokazała :0 A gdzie ona przez ten czas była, nic o niej nie słyszałam ?! Ale mi to gwiazdy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Jak piszecie to przydałoby się bezbłędnie... :| Magdalena "Różdżka"?! Żarty?? Różczka! Wy analfabeci!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX