Raczek i jego chłopak zostaną najpiękniejszą parą?

Zaskakujące nominacje do "Róż Gali".
Geje najpiękniejszą parą? Zaskakujące nominacje do "Róż Gali". Magazyn "Gala" ogłosił nominowanych do nagród "Róże Gali", które co roku czytelnicy pisma przyznają najpiękniejszym Polakom. Magazyn "Gala" ogłosił nominowanych do nagród "Róże Gali", które co roku czytelnicy pisma przyznają najpiękniejszym Polakom. Dzisiaj skupimy się na kategorii "Piękna para". Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski po kilkunastu latach związku, zdecydowali się powiedzieć na łamach prasy, o tym co ich łączy. Oczywiście wyznanie Raczka, który od lat uchodzi za autorytet, wywołało spore kontrowersje w środowisku filmowym. Jednak z perspektywy czasu trzeba stwierdzić, że to przyznanie się do homoseksualizmu nie zaszkodziło mu. Wyobrażacie sobie taką scenę: Marcin i Tomek odbierają nagrodę, dają sobie buzi na scenie i to wszystko transmituje Telewizja Publiczna, która pełni misje? My nie. "Gala" w tym roku wybrała pary, które przeszły długą drogę, zanim mogły cieszyć się swoim szczęściem. Wśród nominowanych nie zabrakło Tomasz Lisa i jego żony Hanny Lis, która była świadkiem na ślubie Tomka z Kingą Rusin. Hania i Kinga kiedyś były serdecznymi przyjaciółkami, teraz unikają się jak mogą. Ciężkie chwile przeżyła też kolejna nominowana para : Partycja Markowska i Jacek Kopczyński. Piosenkarka i aktor zbudowali swoje szczęście, na nieszczęściu innych, a konkretnie żony i dzieci Jacka. Z kolei Jolanta Fraszyńska i Grzegorz Kuczeriszka nie musieli rozbijać żadnego małżeństwa, żeby być razem, ale mieli inny poważny problem. Grzegorz przez wiele lat był alkoholikiem, ale gdy Jola zaszła w ciążę poszedł na terapie i skończył z piciem. Ostatni nominowali to Magdalena Walach i Paweł Okraska. To para, która z pewnością wzbudza najmniejsze emocje spośród wszystkich nominowanych. Wydają się idealnie dobrani i bardzo ze sobą szczęśliwi. Zapewne to oni zgarną statuetkę, bo u nas normalność jest raczej w cenie.

 

Magazyn "Gala" ogłosił nominowanych do nagród "Róże Gali", które co roku czytelnicy pisma przyznają najpiękniejszym Polakom. Dzisiaj skupimy się na kategorii "Piękna para". W ubiegłym roku statuetkę w tej kategorii otrzymali Krzysztof Krauze i jego żona Joanny Kos-Krauze. Pan Krzysztof po odebraniu nagrody, pomylił się i za przyznanie mu statuetki podziękował czytelnikom "Vivy", a nie "Gali". Jak będzie w tym roku? Biorąc pod uwagę nominowanych, będzie równie zaskakująco.

 

Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski po kilkunastu latach związku, zdecydowali się powiedzieć na łamach prasy, o tym co ich łączy. Oczywiście wyznanie Raczka, który od lat uchodzi za autorytet, wywołało spore kontrowersje w środowisku filmowym. Jednak z perspektywy czasu trzeba stwierdzić, że to przyznanie się do homoseksualizmu nie zaszkodziło mu. Raczek ponoć dostaje listy w których ludzie gratulują mu odwagi i szczerości. Transmisję z wręczenia nagród "Gali" robi Dwójka. Wyobrażacie sobie taką scenę: Marcin i Tomek odbierają nagrodę, dają sobie buzi na scenie i to wszystko transmituje Telewizja Publiczna, która pełni misje? My nie.

 

"Gala" w tym roku wybrała pary, które przeszły długą drogę, zanim mogły cieszyć się swoim szczęściem. Wśród nominowanych nie zabrakło Tomasz Lisa i jego żony Hanny Lis, która była świadkiem na ślubie Tomka z Kingą Rusin. Hania i Kinga kiedyś były serdecznymi przyjaciółkami, teraz unikają się jak mogą. Ciężkie chwile przeżyła też kolejna nominowana para : Partycja Markowska i Jacek Kopczyński. Piosenkarka i aktor zbudowali swoje szczęście, na nieszczęściu innych, a konkretnie żony i dzieci Jacka.

 

 

 

 

Z kolei Jolanta Fraszyńska i Grzegorz Kuczeriszka nie musieli rozbijać żadnego małżeństwa, żeby być razem, ale mieli inny poważny problem. Grzegorz przez wiele lat był alkoholikiem, ale gdy Jola zaszła w ciążę poszedł na terapie i skończył z piciem. Ostatni nominowali to Magdalena Walach i Paweł Okraska. To para, która z pewnością wzbudza najmniejsze emocje spośród wszystkich nominowanych. Wydają się idealnie dobrani i bardzo ze sobą szczęśliwi. Zapewne to oni zgarną statuetkę, bo u nas normalność jest raczej w cenie.

 

Więcej o:
Komentarze (141)
Raczek i jego chłopak zostaną najpiękniejszą parą?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 75 razy 39

  Raczek jest "bułą" czy "parówą" - że tak kolokwialnie zapytam?

 • aniol.stroz

  Oceniono 28 razy 24

  Powiem Wam tak szczerze, PLAYBOY za czasów Raczka był o niebo lepszy niż teraz za Mellera. Miniej cenzury, lepsza promocja i.t.p. Moge sie na ten temat wypowiadac bo mam i przeczytałem wszystkie numery polskiego wydania!!!Widac spojrzenie geja na piekno, jest o wiele bardziej wartosciowe niż malowanego payboya!

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 23

  Co z a kretyn nominowal Lisow????

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 22

  geje sonie zyja i nikomu nie wadza ale niektorym przeszkadza ze pracuja i maja pieniadze lub osiagaja wysokie stanowiska to jest dopiero dolujace , chora zazdrosc

 • Gość: Gość

  Oceniono 53 razy 19

  Piekna para! Musze przyznac, ze czytajac w maju artykul na ich temat pt."Taka milosc sie nie zdarza" bylem pod wrazeniem. Wypada tylko zyczyc innym parom - nie wazne hetero czy homo - zeby tak sie nawzajem i bezgranicznie kochaly. Przeciez MILOSC jest w zyciu najwazniejsza, takze podobno dla katolikow, dlatego jestem oburzony wypowiedziami niektorych fanatykow - widac, ze ich wiara z miloscia i Bogiem nie ma nic wspolnego!

 • Gość: Gość

  Oceniono 45 razy 17

  A ja mam przyjaciół gejów i są wspaniali;) Tak więc głosuję na parę chłopców:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 15

  Bardzo lubię Tomasza Raczka, cieszę się, że jest szczęsliwy i życzę wszystkim spełnienia w życiu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  Taaa...a potem z sondaży wynika,że jesteśmy bardzo tolerancyjni. A tu poniżej widać ogromną nietolerancję. Współczuje wam podejścia do życia....nikt nie wie co się w jego życiu stanie, badż czy jego dzieci to aby na pewno przyszłości będą "normalne" (czytaj:heteroseksulane)....To nie para na zdjeciu, ale wasze komentarze są OBRZYDLIWE....

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Jak to: nie mówi się o parach heteroseksualnych? A te wszystkie instytucje wspomagające ich: ośrodki społeczne pomocy rodzinie, poradnie małżeńskie, rzecznicy d.s. macierzyństwa, ojcostwa itd. - przecież tam nie ma miejsca na homoseksualizm. I nie słyszałam o odpowiednikach tych instytucji przeznaczonych dla gejów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX