Fitkau-Perepeczko w "Tańcu z gwiazdami" za milion?

Zwariowała? Zażądała miliona złotych za swój udział w show.

 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko próbuje zarobić na wszystkim. Sprzedaje w Internecie pamiątki po mężu. Wiadomo też, że aktorka nie rozdaje autografów, a gdy jest proszona o podpis oferuje zdjęcia z autografem, które ma zwykle przy sobie, w cenie 5 złotych.

 

Za pokazy kulinarne w hipermarketach aktorka nie inkasuje kokosów. Jeden taki pokaz, podczas którego pani Agnieszka gotuje nawet dla 400 osób to 2 tys. w jej portfelu.

 

W ostatnim czasie straciła też rolę w "M jak miłość". Nie przelewa się więc.

 

Ale jak podaje dzisiejszy "Super Express" aktorka ma szansę odbić się od dna. Podobno producenci telewizyjni kłócą się o nią. Od tych z "Tańca z gwiazdami" Fitkau-Perepeczko zażądała okrągły milion złotych.

 

Kiedy dostałam propozycje wzięcia udziału w tych programach, konałam ze śmiechu. Za żadne pieniądze nie podjęłabym się tego wyzwania. No chyba, że w grę wchodziłby już milion - powiedziała aktorka w rozmowie z "SE"

 

Czy taniec to aż tak wielkie wyzwanie? No i kto pomyślałby, że postarzała aktorka aż tak się ceni? Czy rzeczywiście tak bardzo pragniemy zobaczyć ją skąpo odzianą na parkiecie? Raczej nie.

 

Przecież za milion TVN mógłby mieć prawdopodobnie nawet Dodę.

 

Więcej o:
Komentarze (59)
Fitkau-Perepeczko w "Tańcu z gwiazdami" za milion?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 21

  Przecież ona nie chce brać w tym programie udziału tylko sobie tak zażartowała... a te "żal/rzal" możecie wsadzić sobie w du.pe... pokemony z ograniczonym słownictwem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 19

  troche mi niedobrze. Zaluje ze sie tu wkliknalem. "Postarzala" (pewnie mial autor na mysli "podstarzala") jest zenujace. I ta interpretacja jej swobodnej wypowiedzi swiadczy talko o poziomie interpretatora...
  Smutne, ze tym karmia sie tlumy

 • Gość: Gość

  Oceniono 36 razy 16

  Litości! Przecież jej wyraźnie chodziło o ośmieszenie tych idiotycznych show. I słusznie, że się ceni! Doda to poszłaby za kufel piwa, byleby tylko o niej było głośno.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Dodę za milion ? Ładniejsze i bardziej zadbane i umyte studentki w W-wie można mieć za 200-300 zł.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Pecunia non olet. To przecież telewidzowie decydują o tym, że autorzy różnych,pożal się Boże, programów rozrywkowych i seriali prześcigają się w produkcji wszelkiego autoramentu gwiazd i gwiazdorów.Po co studia aktorskie, po co dobre, profesjonalne scenariusze, skoro pisze się byle co i byle jak a telewidz kupi i szpitale i miłość i klany i wspólne ulice i coś tam jeszcze. Będzie oglądalność, będą reklamy i wpływy. Będzie sodowa woda w główkach nadmuchanych gwiazdeczek a niekiedy i poważnych aktorów a, że pecunia non olet, to mamy milionowe żądania i inne porąbane pomysły. Tak trzymać telewizjo edukacyjna, zwaną tfu! publiczną. Pozdrawiam wybitnych scenarzystów i artystów oraz pozostałych twórców tańców, jazd i śpiewów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 8

  "Przecież ona nie chce brać w tym programie udziału tylko sobie tak zażartowała... a te "żal/rzal" możecie wsadzić sobie w du.pe... pokemony z ograniczonym słownictwem." Zgadzam się :)

 • nessa21

  Oceniono 19 razy 7

  Powariowaliście czy co?! "Wiadomo też, że aktorka nie rozdaje autografów, a gdy jest proszona o podpis oferuje zdjęcia z autografem, które ma zwykle przy sobie, w cenie 5 złotych." W Międzyzdrojach dawała za darmo, nie musiałam za nic płacić!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  A ja myślę, że pani Agnieszka zażartowała tak o podając milion a teraz wszyscy robią z tego wielką aferę i piszą, że "w tym wieku..." - bzdury kompletne. Ale co tu się dziwić, super expres jaki jest każdy wie, zawsze znajdzie jakąś "sensację"

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 3

  Widzę że niektórzy tutaj mają kłopot z czytaniem ze zrozumieniem. Ewentualnie czytają tylko tytuł bo reszta to
  już zdecydowanie za dużo do czytania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX