Najman rzucił Sashę!

Różnica wieku dała o sobie znać?
Najman rzucił Sashę! Różnica wieku dała o sobie znać? Bokser Marcin Najman nie jest już z piosenkarką Sashą Strunin. Związek rozpadł się po dwóch miesiącach. Uczucie pomiędzy Sashą Strunin a Marcinem Najmanem pojawiło się na planie programu "Big Brother". Po wyjściu z domu para zaczęła się intensywnie spotykać i w końcu postanowiła stworzyć prawdziwy, a nie wymyślony przez media związek. Piosenkarka nie obawiała się tego, że Najman jest od niej 10 lat starszy i w pełni mu się oddała. Bokser dumnie podkreślał, że był jej pierwszym mężczyzną. Jak podaje "Fakt" Sasha po uszy zakochała się w bokserze. Jednak bajka nie trwała długo, bo po dwóch miesiącach związku uczucie Marcina się wypaliło i bokser postanowił zostawić piosenkarkę! Oboje nie chcą mówić o przyczynach rozstania. Mamy nadzieję, że Sasha dojdzie do siebie po pierwszym niepowodzeniu miłosnym i znajdzie sobie kogoś, z kim będzie szczęśliwa. Czy Sasha oglądała I edycję Big Brothera?

 

Uczucie pomiędzy Sashą Strunin a Marcinem Najmanem pojawiło się i kształtowało na planie programu "Big Brother". Po wyjściu z domu para zaczęła się intensywnie spotykać i w końcu postanowiła stworzyć prawdziwy, a nie wymyślony przez media związek. Piosenkarka nie obawiała się tego, że Najman jest od niej 10 lat starszy i w pełni mu się oddała. Bokser dumnie podkreślał, że był jej pierwszym mężczyzną. Jak podaje "Fakt"Sasha po uszy zakochała się w bokserze.

 

Jednak bajka nie trwała długo, bo po dwóch miesiącach związku uczucie Marcina się wypaliło i bokser postanowił zostawić piosenkarkę! Oboje nie chcą mówić o przyczynach rozstania. Mamy nadzieję, że Sasha dojdzie do siebie po pierwszym niepowodzeniu miłosnym i znajdzie sobie kogoś, z kim będzie szczęśliwa.

 

Czy Sasha oglądała I edycję Big Brothera?