Doda wyśmiewa Jacykowa

"Widziałam jakie miał rumieńce, jak chłopcy chodzili po wybiegu".

Doda wyśmiewa Jacykowa "Widziałam jakie miał rumieńce, jak chłopcy chodzili po wybiegu". Tomasz Jacyków jeszcze nigdy nie skrytykował Dody, a nawet składał królowej należne ukłony. Gwiazda jest jednak niewdzięczna. Tomasz Jacyków jeszcze nigdy jej nie skrytykował Dody, a nawet składał królowej należne ukłony. Gwiazda jest jednak niewdzięczna. Doda i Tomek pojawili się ostatnio na imprezie zapachu Lamborghini. Piosenkarka była tego dnia skoncentrowana tylko na styliście. Podczas pokazów przystojnych modeli z zainteresowaniem patrzyła na Tomka, a nie na wybieg: - Widziałam, jakie miał rumieńce, jak chłopcy chodzili po wybiegu, jak się spinali, to on po prostu patrzył... że tak powiem... w punkt centralny - przypomina słowa Dody efakt.pl.

 

Choć Doda ma na swoim koncie wiele wpadek stylistycznych, Tomasz Jacyków jeszcze nigdy jej nie skrytykował, a nawet składał królowej należne ukłony. Gwiazda jest jednak niewdzięczna. Doda i Tomek pojawili się ostatnio na imprezie zapachu Lamborghini. Piosenkarka była tego dnia skoncentrowana tylko na styliście. Podczas pokazów przystojnych modeli z zainteresowaniem patrzyła na Tomka, a nie na wybieg.

Widziałam jakie miał rumieńce, jak chłopcy chodzili po wybiegu, jak się spinali, to on po prostu patrzył... że tak powiem... w punkt centralny - przypomina słowa Dody efakt.pl

 

Tomasz Jacyków podsumowuje styl Dody