Kasia Cichopek w Bollywood?!

Aktorka ma duże szansę na zrobienie kariery w Indiach.
Cichopek w Bollywood?! Aktorka ma duże szansę na zrobienie kariery w Indiach. Cichopek wpadła w oko hinduskiemu filmowcowi, który chce ją ściągnąć do Indii. Czy Bollywood to dla Kasi szansa na wielką międzynarodową karierę? Żeby zdobyć rolę w filmie Bollywood, trzeba mieć ładną buzię, ciuchy kolorowe jak z bazaru i dobrze tańczyć. Kasia jak najbardziej spełnia te kryteria. Nic więc dziwnego, że Cichopek wpadła w oko hinduskiemu filmowcowi, który chce ściągnąć słodką Kasię do Indii. Rola w filmie Bollywood byłaby dla aktorki wielką szansą na zrobienie międzynarodowej kariery. Gwiazdy w Indiach zarabiają za filmy grube miliony i są ubóstwianie przez fanów. Dorota Łopatyńska, która zagrała już w kilku filmach z Bombaju, twierdzi w rozmowie z "Super Expressem", że aktorzy muszą umieć tańczyć indyjski taniec - kathak. Nauczenie się tego tańca nie stanowiłoby dla Kasi żadnego problemu. Również nieznajomość języka hinduskiego nie byłaby przeszkodą do zrobienia kariery w Bollywood. Jak powiedział "SE" Saikat Basu, organizator festiwali z filmami z Bombaju, w wielu filmach rolę główne dostają cudzoziemcy, którzy nie posługują się hindi. Czy nie uważacie, że Kasia wygląda nieco jak Bollywoodzka gwiazda - Priyanka Chopra?

 

Żeby zdobyć rolę w filmie Bollywood, trzeba mieć ładną buzię, ciuchy kolorowe jak z bazaru i dobrze tańczyć. Kasia jak najbardziej spełnia te kryteria. Nic więc dziwnego, że Cichopek wpadła w oko hinduskiemu filmowcowi, który chce ściągnąć słodką Kasię do Indii. Rola w filmie Bollywood byłaby dla aktorki wielką szansą na zrobienie międzynarodowej kariery. Gwiazdy w Indiach zarabiają za filmy grube miliony i są ubóstwianie przez fanów.

 

Dorota Łopatyńska, która zagrała już w kilku filmach z Bombaju twierdzi w rozmowie z "Super Expressem", że aktorzy muszą umieć tańczyć indyjski taniec - kathak. Nauczenie tego tańca, nie stanowiłoby dla Kasi żadnego problemu. Również nieznajomość języka hinduskiego, nie byłaby przeszkodą do zrobienia kariery w Bollywood. Jak powiedział "SE" Saikat Basu, organizator festiwali z filmami z Bombaju, w wielu filmach, rolę główne dostają cudzoziemcy, którzy nie posługują się hindi.

Czy nie uważacie, że Kasia wygląda nieco jak Bollywoodzka gwiazda - Priyanka Chopra?

 

 

Więcej o: