Rusin: czuję się wypalona

Dziennikarka czuje się zmęczona i wypalona. Czy stacja dołoży jej kolejnych obowiązków?
Rusin czuje się wypalona Czy stacja dołoży jej kolejnych obowiązków? Od wczoraj o niczym innym się nie mówi, tylko o tym, że stacja TVN nie zaczęła nawet rozmów z Kingą Rusin o dalszej współpracy w "Dzień dobry TVN". Od wczoraj o niczym innym się nie mówi, tylko o tym, że stacja TVN nie zaczęła nawet rozmów z Kingą Rusin o dalszej współpracy w "Dzień dobry TVN". Rusin przyznała "Faktowi", że jedzie na wakacje i nie wie co będzie w sierpniu. Jak się okazuje, Rusin może spokojnie rozkoszować się urlopem i nie myśleć o tym czy będzie miała pracę w TVN-ie, bo szefostwo stacji w rozmowie z "Faktem" uspokaja prezenterkę i jej fanów. - Pani Kinga Rusin to jedna z naszych czołowych gwiazd i na pewno nie zrezygnujemy ze współpracy z nią. Poza tym do września jest jeszcze daleko i na rozmowy jest sporo czasu - zapewnia w rozmowie z "Faktem" Joanna Górska z TVN. Z kolei Kinga zapewniła gazetę, że nie jest skonfliktowana z Marcinem Mellerem. Prezenterka twierdzi, że być może Marcin planuje zająć się czymś nowym i dlatego odchodzi. Obecnie Kinga wybiera się wraz z córkami na wakacje. - Chcę odpocząć, pomyśleć. Jestem bardzo zmęczona, wręcz potwornie. Czuję się wypalona, muszę odzyskać energię. Mam nadzieję, że się uda i nabiorę od nowa zapału - powiedziała "Faktowi" Rusin.

 

Od wczoraj o niczym innym się nie mówi, tylko o tym, że stacja TVN nie zaczęła nawet rozmów z Kingą o dalszej współpracy w "Dzień dobry TVN". Rusin przyznała "Faktowi", że jedzie na wakacje i nie wie co będzie w sierpniu. Jak się okazuje Rusin może spokojnie rozkoszować się urlopem i nie myśleć o tym czy będzie miała pracę w TVN-ie, bo szefostwo stacji w rozmowie z "Faktem" uspokaja prezenterkę i jej fanów.

Pani Kinga Rusin to jedna z naszych czołowych gwiazd i na pewno nie zrezygnujemy ze współpracy z nią. Poza tym do września jest jeszcze daleko i na rozmowy jest sporo czasu - zapewnia w rozmowie z "Faktem" Joanna Górska z TVN.

 

Z kolei Kinga zapewniła gazetę, że nie jest skonfliktowana z Marcinem Mellerem. Prezenterka twierdzi, że być może Marcin planuje zająć się czymś nowym i dlatego odchodzi. Obecnie Kinga wybiera się wraz z córkami na wakacje.

Chcę odpocząć, pomyśleć. Jestem bardzo zmęczona, wręcz potwornie. Czuję się wypalona, muszę odzyskać energię. Mam nadzieję, że się uda i nabiorę od nowa zapału - powiedziała "Faktowi" Rusin.
Więcej o:
Komentarze (17)
Rusin: czuję się wypalona
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  I dobrze należy się Jej i Jej córkom trochę odpoczynku!!! Pozdrowienia dla Poli i Igi jśli to czytają!!! (wierna fanka Kingi Rusin)

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Kinga jesteś bosssssska!!! Uwielbiam Cie!!!!!!
  Prowadz dale You Can Dance!!!!! A dzien Dobry TVN to mnie to wali bo i tak tego nie oglądam bo za długie i nudne hehe:)
  Oglądałam to raz to sie na smierc zanudziłam i juz prawie spałam....hehe;)naprawde!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  no i dobrze niech se jedzie na wakacje odpocznie:) KInga jest super uwielbiam jąą :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 5

  Kinga jest super!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Uwielbiam Kingę .

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 5

  lubie Kingę;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  nie wypalona tylko skończona

 • klarkaaaaa

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe ktore czesci tego artykulu sa prawdziwe...............

 • Gość: Gość

  0

  fffajnaa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX