Kasia Cerekwicka czeka na miłość

Najgorsze ma już za sobą, teraz optymistycznie patrzy w przyszłość.

 

Ostatnie parę miesięcy było dla Kasi Cerekwickiej niezwykle stresujące i przykre. Piosenkarka rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, później zmarła jej ukochana babcia, a parę tygodni temu dostała nagrodę w Opolu, którą po paru minutach jej odebrano. Lekiem na całe zło, jest dla Kasi muzyka i spotkania z fanami. Ostatnio piosenkarka wystąpiła w Białymstoku na koncercie Eski "Hity na czasie". Ten koncert niezwykle dodał jej skrzydeł.

Wróciłam do żywych. Bardzo dobrze się już czuję i bawię na koncertach. Nie odstawiłam na bok spraw związanych ze stosunkami damsko- męskimi. Czekam na miłość, ale nie szukam jej na siłę - powiedziała Kasia "Super Expressowi".

 

Kasia Cerekwicka w Kwestionariuszu Plotka

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Kasia Cerekwicka czeka na miłość
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  ladna babka i nie ma miłości ciekawe co?

 • darusiaa

  Oceniono 6 razy 6

  Kazdy ma gorsze chwile.. czeba wierzyc ze jutro bedzie lepiej..:)

 • piksinska

  Oceniono 4 razy 4

  karzdy ma prawo do miłości...

 • mystery

  Oceniono 3 razy 3

  oj wierz mi, że nie każdy mężczyzna jest taki sam. dla mnie to jest chore, aby rezygnować z uczucia tylko dlatego, że ta druga osoba zarabia więcej.

 • mystery

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda mi jej, tym bardziej, że jej narzeczony zostawił ją tylko dla tego, że zarabiała więcej od niego. po prostu męska duma zwyciężyła nad uczuciem. i tak nigdy by jej nie doścignął, więc wolał ją zostawić, wyjechać i męczyć się z uczuciem, byleby tylko nie wrócić do kobiety, która musiałaby go utrzymywać... dla mnie to niepojęte jak można rozstawać się przez takie bzdurne sprawy. uczucie jest przecież najważniejsze, a nie ile która ze stron zarabia. z takim facetem lepiej dać sobie spokój. Kasiu - na pewno znajdziesz kogoś lepszego i tego Ci życzę :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  kiedyś jej nie lubiłam, nawet nie wiem czemu.. ale kiedy przyjechała do mojego miasteczka to ją nawet polubiłam... jakiś idiota obrzucił ją jajkiem i zachowała się jak dama... respect :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 2

  Słyszałam że preziu Kaczyński to jej obiekt westchnień.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  aze


  ona jest fantastyczm


  jest boska nikogo nie udaje chciałabym kiedyś z nią pogadać
  jest naj naj naj uwielbiam takie osoby pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Długo sobie poczeka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX