Edyta Górniak wraca na szczyt?

Artystka znów przebiera w ofertach.

 

Choć wiele osób przepowiadało Edycie Górniak koniec kariery muzycznej artystka znów jest rozchwytywana przez organizatorów różnych imprez. Już w najbliższy weekend Górniak weźmie udział w festiwalu TopTrendy. Później czekają ją koncerty w całej Polsce i praca nad płytą z kolędami. Menadżerowie Edyty chcą przygotować wielki koncert piosenkarki z udziałem gości, który ukaże się na DVD. A co z wakacjami?

Jeśli gdzieś wyjedziemy, to niestety na krótko - powiedział "Faktowi" Darek Krupa.
Więcej o:
Komentarze (49)
Edyta Górniak wraca na szczyt?
Zaloguj się
  • Gość: Gość

    Oceniono 15 razy 7

    Niech wraca. Odczepcie się od jej szczytowania.

  • Gość: Gość

    Oceniono 33 razy 7

    Dlaczego się ostatnio tak bardzo promuje emerytki???

  • Gość: Gość

    Oceniono 14 razy 6

    [cyt=aniol.stroz]Eureka!!!Przegralismy mecze na Euro bo Górniakowa spiewała przed telewizorem swoją wersje hymnu ;-))[/cyt][cyt=aniol.stroz]Eureka!!!Przegralismy mecze na Euro bo Górniakowa spiewała przed telewizorem swoją wersje hymnu ;-))[/cyt] ale jestes beznadziejny zazdroscicie Edycie tego co siiągneło fajfusy

  • anulka

    Oceniono 26 razy 4

    Życzę Edytce Górniak samych sukcesów i wszystkiego co najlepsze

  • Gość: Gość

    Oceniono 12 razy 4

    chociaż za nią nie przepadam :/ trzeba przyznać ze ma fajny glos i z milą checią poslucham ją na różnych koncertach :)))tym bardziej ze bedzie telewizja transmitowala top trendy na żywo:)))

  • Gość: Gość

    Oceniono 17 razy 3

    a ja tam Edyte Górniak lubie jest BARDZO FAJNA i umie spiewac dla mnie Edyta Górniak jest prawdziwą piosenkarką która umie spiewac ma talent urode i klase :)EDYTKO JESTES SUPER !!!!!!!!!

  • Gość: Gość

    Oceniono 13 razy 3

    [cyt=Gość][cyt=Gość][cyt=Gość]nie nie lubie Edyty ona ostatnio próbuje sier zrobic tak jak doda jak na tych koncertach tak gada chce porwac tłumy tak jak doda ale jej nie wychodzi ... moim zdaniem moze jeszcze powróci ale i tak nie dorówna Dodzie Bo Krolowa Jest Tylko Jedna i Jest Nia Doda[/cyt]Doda to królowa śmietnika.[/cyt]dode nie jest królowa smietnika ..!! to raczej edzia widzieliscie jej nieogolonie i brzydkie nogi ;// sa zdjecia :P blleee ... Doda To Nasza Krolowa :* [/cyt]
    Skoro to wasza królowa to nie za dobrze to o was świadczy :p
    Doda - królowa burdelu

  • Gość: Gość

    Oceniono 25 razy 3

    Życzę Edytce Górniak samych sukcesów i wszystkiego co najlepsze.

  • raadek_xd

    Oceniono 19 razy 3

    tak szczerze to jej nie lubię... ostatnio ... ;P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX