Frytka mści się na Cejrowskim za portową dziwkę

Agnieszka Frykowska ma chłopaka!
Frytka mści się na... ...na Wojciechu Cejrowskim za portową dziwkę! Popularna Agnieszka Frykowska - Frytka zemściła się na Wojciechu Cejrowskim za słynne już określenie, którego użył Cejrowski: sprzedajna portowa dziwka. Agnieszka Frykowska skończyła szkołę aktorską, obroniła pracę na piątkę i zaczęła karierę filmową. Frytka pochwaliła się w wywiadzie dla "Super Expressu", że zagrała ostatnio główną rolę w filmie "Może tak być", który po wakacjach będziecie mogli zobaczyć w kinach. Agnieszka jest naczelną portalu internetowego xoxo. Dziewczyna uważa, że ludzie jej się boją, bo jest niepokorna. - Wszystko się zmieniło... Życie prywatne to życie prywatne i ono nie jest na sprzedaż. Poza tym moja druga połówka nie życzy sobie, by pisały o nim gazety, i ja to szanuję - mówi Frytka. Pamiętacie sławny program Wojtka Cejrowskiego, w którym dziennikarz nazwał Agę "sprzedajną portową dziwką"? W wywiadzie dla "Super Expressu" Frykowska opowiedziała o swoim niedawnym spotkaniu z Wojtkiem: - Spotkaliśmy się przez przypadek na jednej z imprez, na której pan Cejrowski chałturzył... Prowadził prezentację olejów spożywczych. Grzecznie wysłuchałam jego przemówienia, a potem podeszłam do niego z mikrofonem. Był bardzo zaskoczony, a ja miałam satysfakcję, że mogłam mu utrzeć nosa. Najśmieszniejsze jest to, że na początku w ogóle mnie nie poznał. Wykorzystałam to i spytałam, co urzekło go w tych olejach. Miałam dziką satysfakcję, że pan Cejrowski tłumaczył się głupawo do kamery (...) Byłam miła, kulturalna, a moje ostanie pytanie było takie: "Nazwał mnie pan... ". Jak pan się czuje, prowadząc taką chałturę". Nie odpowiedział. Nas najbardziej rozbawiło to stwierdzenie Frytki: - Mam świadomość, że zrewolucjonizowałam Polskę na tle seksualnym, a na tym patencie jedzie dziś wiele gwiazd. Czyli co, Doda powinna jej dziękować?

 

Agnieszka Frykowska skończyła szkołę aktorską, obroniła pracę na piątkę i zaczęła karierę filmową. Frytka pochwaliła się w wywiadzie dla "Super Expressu", że zagrała ostatnio główną rolę w filmie "Może tak być", który po wakacjach będziecie mogli zobaczyć w kinach. Agnieszka jest naczelną portalu internetowego xoxo. Dziewczyna uważa, że ludzie jej się boją, bo jest niepokorna.

Wszystko się zmieniło... Życie prywatne to życie prywatne i ono nie jest na sprzedaż. Poza tym moja druga połówka nie życzy sobie, by pisały o nim gazety, i ja to szanuję.

 

Pamiętacie sławny program Wojtka Cejrowskiego, w którym dziennikarz nazwał Agę "sprzedajną portową dziwką"? Jeśli nie to przypominamy go.

 

 

 

 

 

 

 

W wywiadzie dla "Super Expressu"Frykowska opowiedziała o swoim niedawnym spotkaniu z Wojtkiem:

Spotkaliśmy się przez przypadek na jednej z imprez, na której pan Cejrowski chałturzył... Prowadził prezentację olejów spożywczych. Grzecznie wysłuchałam jego przemówienia, a potem podeszłam do niego z mikrofonem. Był bardzo zaskoczony, a ja miałam satysfakcję, że mogłam mu utrzeć nosa. Najśmieszniejsze jest to, że na początku w ogóle mnie nie poznał. Wykorzystałam to i spytałam, co urzekło go w tych olejach. Miałam dziką satysfakcję, że pan Cejrowski tłumaczył się głupawo do kamery (...) Byłam miła, kulturalna, a moje ostanie pytanie było takie: "Nazwał mnie pan ". Jak pan się czuje, prowadząc taką chałturę". Nie odpowiedział.

Nas najbardziej rozbawiło to stwierdzenie Frytki:

Mam świadomość, że zrewolucjonizowałam Polskę na tle seksualnym, a na tym patencie jedzie dziś wiele gwiazd.

Czyli co, Doda powinna jej dziękować?

Więcej o:
Komentarze (190)
Frytka mści się na Cejrowskim za portową dziwkę
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 91 razy 59

  Ubiera się jak dziwka, zachowuje się jak dziwka, bzyka się publicznie jak portowa dziwka ...

  Cejrowski zdecydowanie miał rację!

 • Gość: Gość

  Oceniono 59 razy 51

  Nikt nie widział i nie słyszał jak frytka zgasiła Cejrowskiego, za to wszyscy mogą zobaczyć jak Cejrowski miażdży frycinę... Sory ale ta panna i w tamtej i w tej odsłonie jest żałosna...

 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 38

  Beznadziejna ta Frykowska. Twierdzi, że "dowaliła" Cejrowskiemu, hahaha. Jest tak nierozgarnięta, że aż przykro słuchać. Po co w ogóle o niej piszcie? Sam Cejrowski był chyba zażenowany całą sytuacją.

 • Gość: Gość

  Oceniono 64 razy 36

  Przepraszam, ale ta dziewczyna jest pusta jak butelka po mleku. Cejrowski jest zgryźliwy i ironiczny, ale szczerze ja też byłbym taki gdyby trafiła mi się taka dziewucha, która do swojej bezpardonowej walki o zaistnienie w mediach dorabia ideologię. Jest zagubiona i romantyczna dlatego lata z gołą d... i tym wszystkim co tam ma jeszcze. Sorki ale ja na takie tanie sztuczki już sie nie łapię.

 • Gość: Gość

  Oceniono 83 razy 29

  Kocham Cię Frytko moja. Nie znałem Cię bliżej. Myślałem że jesteś taka jak inne puste lalki. Ale gdy posłuchałem co mówisz wiem że czasami jesteś zagubiona tak my wszyscy. Mam już nieźle w czubie. Chyba za s sd chwil d odl odlec odlece..

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 27

  Rany.. ludzie!

  Po 1sze: godząc się na wywiad podstawową sprawą jest zorientowanie się: jakim człowiekiem jest prowadzący, jaki poziom reprezentuje, poznać jego poprzednie spotkania i wywiady, kto się na nie zgodził, itp. O Cejrowskim przecież zawsze było wiadomo, że ma cięty język. To nie był jego pierwszy program, no halo!

  Po 2gie: warto znać temat spotkania, przygotować się do tego, pomyśleć o co mogą człowieka zaczepić, o co zapytać, w jakiej sprawie dłubać i czym męczyć. A ze słów Frykowskiej wynika, że to nie było jej pierwsze spotkanie z dziennikarzem. Sądziła naiwnie, że Cejrowski w programie o seksie (sic!) rozmawiać z nią będzie o wolności dla Indian i kodeksie drogowym??!!

  Po 3cie: skoro Frykowska uważa się za kobietę wyzwoloną, trzeba się było tego trzymać i tyle, a tak, odpowiadała jak licealistka, która właśnie zobaczyła siebie w telewizji, a Cejrowski rozłożył ją na łopatki, bo sama głupiutka nie wiedziała jak tą sławą rozporządzić. To już Doda jest mistrzynią w tej kwestii, choć żadnej z tych panienek nie znoszę, to jednak Dodzie należy się mistrzostwo w tej materii.

 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy 27

  doda,jacyków,frytka,jola rutowicz,luntek,andrzejczuk i polskie blachary-łączcie się pokażcie jak was jest dużo

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 26

  Cejrowski to katolicki oszołom,ale niezle ją zjechał

 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 25

  Że "dziwka" - to rozumiem; ale dlaczego zaraz "portowa" ?

  Co Frytka ma wspólnego z żeglugą, ja się pytam ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX