Agata Paskudzka jest dziennikarką

Obroniła licencjat, a teraz szykuje się do sobotniego ślubu z Rubikiem.

 

Agata Paskudzka długo czekała na ten wyjątkowo ważny dla niej tydzień. Wczoraj miała obronę pracy licencjackiej, a już w sobotę odbędzie się jej ślub z Piotrem Rubikiem. Jak relacjonuje "Fakt" Agata przed wejściem na egzamin na Dolnośląskiej Szkole Wyższej była wyraźnie skupiona. Paskudzka przez ostatnie trzy lata studiowała dziennikarstwo i ta obrona miała być zwieńczeniem jej ciężkiej pracy.

 

Egzamin trwał około godziny, a Agata wyszła z niego zadowolona, bo dostała piątkę. Agata może już prowadzić "Wiadomości" i być reporterką telewizyjną. Nikt jej nie zarzuci, że nie ma odpowiedniego przygotowania. Problem w tym, że Agata nie zamierza pracować w mediach, tylko chce się skoncentrować na ślubie i przyszłości z Piotrem. Kompozytor już ma pomysł na życie dla Agaty - ma być po prostu panią Rubikową!

To było jak trochę poważniejsza klasówka. Ale oczywiście pogratulowałem Agatce obronionej pracy. Dlatego dyplom z uczelni dziennikarskiej najpewniej wyląduje głęboko w szufladzie, a Agata zamiast tropić afery i przeprowadzać wywiady, zostanie po prostu panią Rubikową - powiedział "Super Expressowi" Piotr.