Hanna Lis postawiła ultimatum prezesowi TVP

"Dziennik" twierdzi, że Hanna Lis zażądała od prezesa zwolnienia szefa "Wiadomości" i dwóch reporterów. Lis chce rządzić w TVP!
Pani Lisowa rządzi! Hanna Lis postawiła ultimatum prezesowi TVP. "Dziennik" twierdzi, że Hanna Lis zażądała od prezesa zwolnienia szefa "Wiadomości" i dwóch reporterów. Lis chce rządzić w TVP! Hannie Lis wydaje się, że ma silną pozycję w TVP, dlatego głośno wyraża swoje poglądy na temat zespołu "Wiadomości". "Dziennik" twierdzi, że coraz więcej osób opowiada się za tym, żeby zwolnić Hannę, bo ta chce pozbyć się szefa serwisu Krzysztofa Raka, z którym jest w konflikcie. Do tego dziennikarka powiedziała prezesowi, że nie chce współpracować z dwoma reporterami. Jaka jest prawda? - To bzdura. Nie stawiałam prezesowi warunku, że nie chcę pracować z Krzysztofem Rakiem. Nie wiem, czy w "Wiadomościach" powinni pracować Piotr Czyszkowski, twarz "Misji specjalnej" oraz Krzysztof Galimski, który zdobywał dziennikarskie szlify w Ministerstwie Sprawiedliwości za czasów Zbigniewa Ziobry - powiedziała "Dziennikowi" Hanna. Hanna w swojej walce z szefostwem TVP ma sprzymierzeńca. Jest nim Piotr Kraśko. Podobno dziennikarz podobnie jak pani Lis, walczy o obiektywizm w TVP.

 

Hannie Lis wydaje się, że ma silną pozycję w TVP, dlatego głośno wyraża swoje poglądy na temat zespołu "Wiadomości". "Dziennik" twierdzi, że coraz więcej osób opowiada się za tym, żeby zwolnić Hannę, bo ta chce pozbyć się szefa serwisu Krzysztofa Raka, z którym jest w konflikcie. Do tego dziennikarka powiedziała prezesowi, że nie chce współpracować z dwoma reporterami. Jaka jest prawda?

To bzdura. Nie stawiałam prezesowi warunku, że nie chcę pracować z Krzysztofem Rakiem. (...) Nie wiem, czy w "Wiadomościach" powinni pracować Piotr Czyszkowski, twarz "Misji specjalnej" oraz Krzysztof Galimski, który zdobywał dziennikarskie szlify w Ministerstwie Sprawiedliwości za czasów Zbigniewa Ziobry - powiedziała "Dziennikowi" Hanna.

 

Hanna w swojej walce z szefostwem TVP ma sprzymierzeńca.Jest nim Piotra Kraśko. Podobno dziennikarz podobnie jak pani Lis, walczy o obiektywizm w TVP.