Krzysztof Respondek wygrał "Jak oni śpiewają"

Ulubienica publiczności - Joanna Jabłczyńska poniosła porażkę w ostatecznej rozgrywce!

 

Zwyciężczyniami poprzednich edycji programu Polsatu są dwie piękne serialowe aktorki Joanna Liszowska i Agnieszka Włodarczyk. Większość osób spodziewała się, że i tym razem główną nagrodę programu zgarnie miła, skromna, słodka aktorka. Nic z tego! Co prawda Joanna Jabłczyńska przeszła do finału programu, ale to nie ona dostała kontrakt płytowy, Diamentowy Mikrofon i nowiutkiego Fiata 500.

 

 

Mało znany aktor Krzysztof Respondek, zachwycił publiczność swoim głosem, skromnością i normalnością. W jednym z pierwszych odcinków programu aktor obiecał, że jeśli wygra, wszystkie nagrody przeznaczy na cele charytatywne. Jak powiedział, jak też zrobił. Krzysztof zdradził, że sumę 5 tysięcy złotych, którą otrzyma za nagranie singla, przeznaczy na wybraną przez siebie fundacje. Brylantowy Mikrofon odda na licytacje, a samochód jednej z osób, która oddała na niego głos. Honorowy facet!

 

Po ogłoszeniu wyników głosowania publiczności Krzysztofowi ciężko było ukryć zaskoczenie, a Joannie rozczarowanie. Choć aktorka uśmiechała się, wszyscy widzieli, że jest to raczej nieszczery, wymuszony uśmiech. Dla Joanny mamy dobrą wiadomość - Piotr Polk zajął w poprzedniej edycji drugie miejsce, a płytę nagrał szybciej niż zwyciężczyni Joanna Liszowska. Album aktora zostanie wydany w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Na Wyspach piosenki Piotra już robią furorę. Głowa do góry Asiu!

Więcej o:
Komentarze (136)
Krzysztof Respondek wygrał "Jak oni śpiewają"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 21

  Super facet ten Respondek. Taki normalny a przy tym z klasą i talentem - ogromnym talentem. Dobrze, że wygrał. Jabłczyńska chyba za pewnie się poczuła a jej sztuczna grzeczność wylewała się z ekranu. Chłopie - gratulacje i powodzenia. Potrzeba nam takich artystów z klasą i doskonałym wyglądem. I wielki szacun za te wszytkie dary na cele charytatywne. Powodzenia. Już czekam na płytę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  Dobrze że wygrał Respondek

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 19

  Jak jest jakiś finał to na krótko przed ostatecznym wynikiem podają aktualne "notowania" - to jest celowy zabieg, żeby fani tego, kto przegrywa zmobilizowali się, i wysłali więcej smsów. Zwróćcie na to uwagę w przyszłości, w jakimkolwiek programie.

  Ale nie mam żalu, bo bardzo życzyłam Respondkowi.
  Serdecznie gratuluję!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 19

  Brawo Krzyś. Ale Fani Asi, już po wszystkim. Trzeba było wysyłać sms-y, a nie teraz wyżywać się na Respondku!

 • lidek

  Oceniono 22 razy 18

  Przepraszam, ale Krzysiu nie jest mało znanym aktorem. Gra równie dobrze jak śpiewa. Bardzo się cieszę,że to on zwyciężył bo przecież śpiewał na szóstkę!!!!! Jestem dumna z jego wspaniałego gestu. Nie każdy potrafi się tak zachować. Brawo RESPONDEK!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 18

  Oboje mają świetny głos i potrafią śpiewać. Ale chętniej kupię płytę Krzyśka... Cieszę się, że wygrał.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  Krzysiek był najlepszy. Cieszę się, że wygrał. Aśka dobrze śpiewa, ale do Krzysia jej brakuje... Widocznie WIęKSZOść wolała mało znanego aktora, bo był skromniejszy, sympatyczniejszy i bardziej uzdolniony. Facet z klasą, ot co.

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  Jabłczyńska była zbyt pewna siebie i zachowywała się sztucznie.Bardzo dobrze,że wygrał Respondek.To miły człowiek i postapiłhonorowo i z klasą oddając nagrody na cele charytatywne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  BRAWO KRZYSIEK !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX