Krzysztof Respondek wygrał "Jak oni śpiewają"

Ulubienica publiczności - Joanna Jabłczyńska poniosła porażkę w ostatecznej rozgrywce!

 

Zwyciężczyniami poprzednich edycji programu Polsatu są dwie piękne serialowe aktorki Joanna Liszowska i Agnieszka Włodarczyk. Większość osób spodziewała się, że i tym razem główną nagrodę programu zgarnie miła, skromna, słodka aktorka. Nic z tego! Co prawda Joanna Jabłczyńska przeszła do finału programu, ale to nie ona dostała kontrakt płytowy, Diamentowy Mikrofon i nowiutkiego Fiata 500.

 

 

Mało znany aktor Krzysztof Respondek, zachwycił publiczność swoim głosem, skromnością i normalnością. W jednym z pierwszych odcinków programu aktor obiecał, że jeśli wygra, wszystkie nagrody przeznaczy na cele charytatywne. Jak powiedział, jak też zrobił. Krzysztof zdradził, że sumę 5 tysięcy złotych, którą otrzyma za nagranie singla, przeznaczy na wybraną przez siebie fundacje. Brylantowy Mikrofon odda na licytacje, a samochód jednej z osób, która oddała na niego głos. Honorowy facet!

 

Po ogłoszeniu wyników głosowania publiczności Krzysztofowi ciężko było ukryć zaskoczenie, a Joannie rozczarowanie. Choć aktorka uśmiechała się, wszyscy widzieli, że jest to raczej nieszczery, wymuszony uśmiech. Dla Joanny mamy dobrą wiadomość - Piotr Polk zajął w poprzedniej edycji drugie miejsce, a płytę nagrał szybciej niż zwyciężczyni Joanna Liszowska. Album aktora zostanie wydany w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Na Wyspach piosenki Piotra już robią furorę. Głowa do góry Asiu!