Walach wygrała "Taniec z gwiazdami"!

Drobna Magda Walach "znokautowała" najsilniejszego człowieka na świecie!
Walach wygrała "TzG"! Magda Walach "znokautowała" w finale "TzG" najsilniejszego człowieka na świecie! Magda Walach wygrała siódmą edycję "Tańca z Gwiazdami". W finałowym odcinku aktorka znokautowała "Pudziana", zwyciężając w głosowaniu publiczności. W finałowym odcinku Magda zdobyła komplet punktów od sędziów. We freestyle'u zatańczyła romantycznego walca angielskiego z elementami jazzu. Coś pięknego! Partner Magdy Czarek Olszewski zatańczył tango z opaską na oczach. Choć Piotr Gąsowski przekonywał, że nic przez nią nie było widać, Czarkowi jakoś po tangu udało się przybić piątkę Agustinowi Egurolli, który siedział na publiczności. Ktoś tu kręci. Przez cały program aktorka prowadziła w głosowaniu publiczności, a swoim ostatnim tańcem tylko przypieczętowała zwycięstwo. Mariusz Pudzianowski zaprezentował cha-chę, tango argentyńskie i freestyle złożony z fokstrota i jive'a. W materiale poprzedzającym swój taniec Pudzianowski stwierdził, że nigdy w ciągu 5 miesięcy nie spędził z żadną kobietą tyle czasu, co ze swoją partnerką Magdą Soszyńską. Mariusz i Magda trenowali bowiem po 8, 10 godzin dziennie! We freestyle'u "Pudzian" przebrał się za Shreka! Pokazał, że ma do siebie dystans i doskonale się bawił. Podczas występu w tej edycji show ubyło mu 13 kilogramów! Z kolei Iwona Pavlović ścięła włosy i zrobiła sobie modnego "boba". Jurorka w trakcie oceniania tańca Mariusza stwierdziła: "Przykleiłam się jak super glue do twoich pośladków. Dobrze nimi dziś ruszałeś".

 

W finałowym odcinku Mariusz Pudzianowski zaprezentował cha-chę, tango argentyńskie i taniec typu freestyle - złożony z foxtrota i jiva. Pudzianowski, w materiale poprzedzającym swój taniec, stwierdził, że nigdy w ciągu 5 miesięcy nie spędził z żadną kobietą tyle czasu co ze swoją partnerką Magdą Soszyńską. Mariusz i Magda trenowali bowiem po 8, 10 godzin dziennie! "Pudzian" przebrał się dzisiaj za Shreka, pokazał, że ma dystans do siebie i doskonale się bawił. Podczas występu w tej edycji show ubyło mu 13 kilogramów.

 

Walach opowiada o Pudzianie...

 

 

Z kolei Iwona Pavlović ścięła włosy i zrobiła sobie modnego "boba". Jurorka w trakcie oceniania tańca Mariusz stwierdziła:

Przykleiłam się jak super glue do twoich pośladków. Dobrze nimi dziś ruszałeś.

 

Partner Magdy Walach, Czarek Olszewski zatańczył tango z opaską na oczach. Choć Piotr Gąsowski przekonywał, że nic przez nią nie było widać, Czarkowi jakoś po tangu udało się przybić piątkę Agustinowi Egurolli, który siedział na publiczności. Ktoś tu kręci. W każdym razie Magda zatańczyła romantycznego walca angielskiego z elementami jazzu. Coś pięknego. Do tego Czarek w białym fraku! Przez cały program aktorka prowadziła w głosowaniu publiczności, a swoim ostatnim tańcem tylko przypieczętowała zwycięstwo. Plotek gratuluje sukcesu Walach i Olszewskiemu!Wideo - tak było:

 


Pudzian wywija partnerką


Magada i Cezary wirują na parkiecie