Paweł Małaszyński zostanie gejem!

Przykro nam dziewczyny.
Małaszyński gejem! Przykro nam dziewczyny. Już wkrótce Paweł Małaszyński wcieli się w postać homoseksualisty w sztuce opartej na powieści "Berek" Marcina Szczygielskiego. Już wkrótce Paweł Małaszyński wcieli się w postać homoseksualisty w sztuce opartej na powieści "Berek" Marcina Szczygielskiego ("chłopak" Tomasza Raczka). Trudnego zadania wyreżyserowania sztuki podjęła się Ewa Kasprzyk. Aktorka będzie sprawowała pieczę nad całą sztuką, ale również zagra jedną z głównych ról. Jak donosi "Fakt" Ewa będzie zatwardziałą przedstawicielką "moherowych beretów"! - Zaprosiliśmy Ewę na imprezę z okazji premiery książki. To właśnie Ewa wyszła z inicjatywą przeniesienia "Berka" do teatru. Myślałem, że to z jej strony kurtuazja, ale po kilku tygodniach zadzwoniła z gotowym projektem - powiedział Marcin Szczygielski. Brawo dla Pawła za odwagę. Wielu aktorów boi się zagrać homoseksualistę. Obawiają się, że ludzie zaczną identyfikować ich postać z życiem.

 

Już wkrótce Paweł Małaszyński wcieli się w postać homoseksualisty w sztuce opartej na powieści "Berek" Marcina Szczygielskiego ( "chłopak" Tomasza Raczka). Trudnego zadania wyreżyserowania sztuki podjęła się Ewa Kasprzyk. Aktorka będzie sprawowała pieczę nad całą sztuką, ale również zagra jedną z głównych ról. Jak donosi "Fakt"Ewa będzie zatwardziałą przedstawicielką "moherowych beretów"!

Zaprosiliśmy Ewę na imprezę z okazji premiery książki. To właśnie Ewa wyszła z inicjatywą przeniesienia "Berka" do teatru. Myślałem, że to z jej strony kurtuazja, ale po kilku tygodniach zadzwoniła z gotowym projektem - powiedział Marcin Szczygielski.

Brawo dla Pawła za odwagę. Wielu aktorów boi się zagrać homoseksualistę. Obawiają się, że ludzie zaczną identyfikować ich postać z życiem.

Więcej o:
Komentarze (48)
Paweł Małaszyński zostanie gejem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 18

  co tu dużo pisać Paweł jest profesjonalnym i najprzystojniejszym polskim aktorem i sądzę, że należą mu się duże brawa za odwagę, ponieważ nie każdy aktor podjął by się takiej roi

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  nie ma lepszego od Pawła Małaszyńskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  gej nie gej i tak przystojny jest ma to cos w sobie:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  on jest najlepszy

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  brawo,mam nadzieję,że będzie go można obejżeć w telewizji.Jest genialny

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  to tylko gra a nie prawdziwe życie więc dlaczego rala miałaby przejść w życie codzienne!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  On jest super!!!Pamiętam go najlepiej z serialu ,,MAgda M"!!!Będę go kochała za wszystkie role jakie zagra!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  o Pawle można powiedzieć, że jest prawdziwym aktorem, bo nie boi się żadnej roli

 • hunci13

  Oceniono 12 razy 4

  no i bardzo dobrze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX