Doda do finalisty "Gwiazdy tańczą na lodzie": jesteś lizodupem

Wiemy kto znalazł się w finale. Doda jest zdrowa jak ryba!
Jesteś lizodupem Tak powiedziała Doda do finalisty "Gwiazdy tańczą na lodzie". Marcin Janos-Krawczyk zrobił największe postępy. Zaczął tańczyć z gracją, czym zachwycił mamę Dody, która była obecna wśród publiczności. Na rozpoczęcie półfinałowego odcinka show Dwójki, na lodzie zaprezentowała się Tatiana Okupnik. Piosenkarka jak zwykle wyglądała seksownie i zatańczyła efektownie. Na lodzie towarzyszył jej Łukasz Jóźwiak, z którym piosenkarka ma ponoć romans. Cóż, w każdej plotce jest ziarno prawdy. Zadziwiające jest to, że jeszcze w pierwszej edycji show, Tatiana swoje tańce wykonywała ze Sławkiem Borowieckim.  Dajmy już spokój Okupnik i zajmijmy się innymi uczestnikami. Ola Szwed z powodu kontuzji nie czuła się najlepiej, ale i tak zatańczyła najpiękniej. Od początku było wiadomo, że Ola znajdzie się w finale. Tajemnicą pozostawało tylko to, kto w ostatnim odcinku będzie z nią rywalizował o zwycięstwo. Marcin Janos-Krawczyk spośród wszystkich uczestników zrobił największe postępy. Marcin zaczął tańczyć z gracją, czym zachwycił mamę Dody, która była obecna wśród publiczności. Gdy aktor wręczył mamie Dody różę, piosenkarka stwierdziła, że jest lizodupem! Doda w ogóle była w świetnej formie i nie wyglądała na ciężko chorą osobę! Z programu tuż przed finałem odpadła Aneta Florczyk. Dziewczyna nie miała szczęście do partnerów. Pierwszy łyżwiarz, z którym tańczyła nie był zbyt chudy i Anecie ciężko było wykonywać podnoszenia. Drugi był już leciutki, ale wyraźnie odstawał na tle innych zawodowych tancerzy.

 

Na rozpoczęcie półfinałowego odcinka show Dwójki, na lodzie zaprezentowała się Tatiana Okupnik. Piosenka jak zwykle wyglądała seksownie i zatańczyła efektownie. Na lodzie towarzyszył jej Łukasz Jóźwiak, z którym piosenkarka ma ponoć romans. Cóż, w każdej plotce jest ziarno prawdy. Zadziwiające jest to, że jeszcze w pierwszej edycji show, Tatiana swoje tańce wykonywała ze Sławkiem Borowieckim...

 

 

Dajmy już spokój Okupnik i zajmijmy się uczestnikami. Ola Szwed z powodu kontuzji nie czuła się wczoraj najlepiej, ale i tak zatańczyła najpiękniej. Od początku było wiadomo, że Ola znajdzie się w finale. Tajemnicą pozostawało tylko to, kto w ostatnim odcinku będzie z nią rywalizował o zwycięstwo. Marcin Janos-Krawczyk spośród wszystkich uczestników zrobił największe postępy. Marcin zaczął tańczyć z gracją, czym zachwycił mamę Dody, która była wczoraj obecna na publiczności. Gdy aktor wręczył mamie Dody różę, piosenkarka stwierdziła, że jest lizodupem!

 

Doda w ogóle była w świetnej formie i nie wyglądała na ciężko chorą osobę! Z programu tuż przed finałem odpadła Aneta Florczyk. Dziewczyna nie miała szczęście do partnerów. Pierwszy łyżwiarz, z którym tańczyła nie był zbyt chudy i Anecie ciężko było wykonywać podnoszenia. Drugi był już leciutki, ale wyraźnie odstawał na tle innych zawodowych tancerzy.
Więcej o:
Komentarze (70)
Doda do finalisty "Gwiazdy tańczą na lodzie": jesteś lizodupem
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 17

  Ta dziewucha jest totalnym dnem! Zero kultury osobistej, megalomania najwyższej próby...Rodziece Dody-nie wstyd Wam? Jak mogliście wychować coś takiego?
  A na marginesie...taka zakochana w sobie a zawiść w stosunku do Oli Szwed wali po oczach-ludzie bez kompleksów się tak nie zachowują...

 • danaris

  Oceniono 22 razy 14

  Doda już przegina;/ Na początku swojej kariery była spoko ale teraz... szkoda gadać ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  doda wyszła strasznie na tym zdjęciu jak totalna ździra

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  "ma fajny harakter" "ty jesteś ładna nisz. Mandaryna" Nauczcie się pisać ! Jeżeli chodzi o Dodę, to nie lubię jej piosenek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  rozumiem wszystko, ze ktos ma gorszy dzień ale to co powiedziała Dodfa było nie przyzwoite i nie na miejscu jak na osobe o tak "wysokim iQ" i mysle ze zamiast zwracac uwage na siebie powinna zworcicuwage na to co mowi do kogo mowi i gdzie mowi:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 7

  oj niech spada... blachara jedna :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  doda to ci.. nic dodac nic ujac

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  CZY ZAUWAZYLISCIE ZE DODA ROBI SIE CORAZ BRZYDSZA JAK POROWNA SIE JEJ STARE ZDJECIA DO TERAZNIEJSZYCH WYRAZNIE WIDAC ZE COS DZIEJE SIE Z JEJ TWARZA!!!ZROBILA SIE POCIAGLA JAK U KONIA!!!I CORAZ BARDZIEJ PRZYPOMINA TRANSWESTYTE!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Spójrzcie na fote Dody. CO TO MA BYĆ?! :D:D:D:D:D:D:D hahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahhahahahahhahahhahahahahahahahahahah sorki ale nie moge normalnie ona jakaś przed wojenna :D:D:D:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX