Szymon Majewski ma małego! Gwiazdy go pocieszają!

Szymon Majewski w swoim poniedziałkowym programie zdjął spodnie i w pewnym momencie pokazał się w bokserkach. Wybuchła burza!

 

Stałym punktem programu Szymona Majewskiego jest wręczanie prezentów zaproszonym gościom. Szymon wręczył Olivierowi Janiakowi zestaw 7 par bokserek, na 7 dni tygodnia. Oczywiście wcześniej Szymon zaprezentował ten prezent. Janiak gdy zobaczył prowadzącego bez spodni stwierdził:

Pięknie się przygotowałeś... ale w gatkach zabrakło ci jednej rzeczy... Modele stosują taki wybieg, wkładają sobie skarpetkę do środka albo puszkę po napoju. Wtedy jest dodatkowe wrażenie!

Naszym zdaniem Szymon Majewski jest jednak dumny ze swojego przyrodzenia, skoro zgodził się w programie wystąpić w bokserkach! Marcin Prokop stwierdził, że nie ważny jest pędzelek, tylko to, jak się nim maluje. Również stylista Tomasz Jacyków postanowił pocieszyć Szymona.

 

Jeśli ktoś pozwala sobie na taką uwagę i nie obraża się, to znaczy, że ma dużego, a nie małego członka Uważam, że małe jest piękne, bo przecież wszystkiego się językiem nie załatwi. Nie liczy się zresztą wielkość, ale technika.

Trzeba wierzyć mu na słowa. Tomek na pewno wie co mówi.