Pudzianowski coraz bliżej finału "Tańca z gwiazdami"

Robert Janowski próbował zdobyć serca publiczności, opowieścią o swojej kontuzji kolana, ale widzów najwyraźniej nie wzruszyła jego historia, bo Robert pożegnał się wczoraj z programem TVN! Do półfinału przeszli Mariusz Pudzianowski i Magda Walach i Tamara Arciuch.

 

Momentami było nieprzyjemnie podczas wczorajszego odcinka "Tańca z gwiazdami". "Czarna mamba" miała pretensje do Ani Bosak o to, że nie pomogła Robertowi w trakcie tańca wrócić do rytmu i nie nauczyła go prostować kolan w cha-chy. Mało tego. Ania sama tych kolan nie prostowała! Robert słusznie odpadł z programu, ponieważ pary, które zostały jak najbardziej zasłużyły sobie na półfinał.

 

Mariusz Pudzianowski świetnie poprowadził w quickstepie swoją partnerkę Magdę Soszyńską, która zaplątała się w trakcie tańca w swoją różową sukienkę. Magda Walach i Tamara Arciuch przez cały program szły łeb w łeb zarówno w głosowaniu publiczności jak i ocenach jury, ale ostatecznie to Magda została gwiazdą tego wieczoru!

 

 

Iwona Pavlović stwierdziła, że nie jest zbyt utalentowana, skoro jej nauka tańca zajęła parę lat, a Magda Walach prezentuje się na parkiecie perfekcyjnie, już po paru miesiącach treningu. Z kolei po tangu Tamary Arciuch, Iwona wstała i zaczęła bić jej brawo. Tamara podczas jiva pokazała nie tylko swoje białe majtki, zgrabne nogi, ale też kilka niezłych figur tego skocznego latynoamerykańskiego tańca.

 

Za tydzień półfinał, w którym zatańczy "Pudzian", Walach i Arciuch!

Robert Janowski i Ania Bosak
Pudzian pociągnie jeszcze trzy programy?