Minge: Nie szanuję, nie lubię Tomka Jacykowa! Wideo!

Uważam, że niemoralne jest, gdy ocenia on jakichś Bogu ducha winnych przechodniów, którzy mają przecież prawo nie interesować się modą - tak zbeształa Ewa Minge Tomka Jacykowa na antenie Superstacjii. Jeszcze gorzej potraktowała go w wideo poniżej! Tomasz Jacyków nie pozostał jej dłużny... Zobacz!

 

Ewa Minge to jedna z najbardziej ekskluzywnych polskich projektantów. I wiecie co? Nie lubi, nie szanuje Tomka Jacykowa. I wcale się z tym nie kryje!

 

 

 

Co na to Tomasz Jacyków? Oto jak stylista ocenił Minge w telewizji Superstacja:

Ta pani nie jest projektantką mody. Moim zdaniem, powinna się leczyć.

 

 

 

 

Minge nie była mu dłużna i ostro skrytykowała Tomka:

Kto to w ogóle jest! Jak mam się liczyć z kimś, kto publicznie mówi, kto go posuwa, albo przez kogo jest posuwany. Po czym na okładce jakiejś gazety występuje niemal nago z jakimś białym płynem na klatce piersiowej. To obrzydliwe. Bałabym się, gdyby moje dziecko jechało z tym panem jednym środkiem lokomocji.

 


Więcej o:
Komentarze (95)
Minge: Nie szanuję, nie lubię Tomka Jacykowa! Wideo!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  "Jacykow rzadzi! a jak ktos nie potrafi sie ubrac to kurde zenada...ma prawo obrazac ludzi jak i chwalic - proste - wolny kraj "

  BUHAHAHA... ciekawe pojmowanie "wolności" :) jestem wolnym człowiekiem, więc może dam Ci po ryju? A co, wolny kraj... Podobnie uważam, że PaJacykow narusza dobra osobiste ludzi, krytykując ich wygląd. Niech ubiera modelki w studio i wydziwia jak (jego zdaniem) nie należy sie ubierać. A nie łapie ludzi na ulicy, zwłaszcza że normalni ludzie idąc do sklepu po bułki szczególnie się nie stroją.

  PS A jacykow ubiera się jak ostatnia... ciotka. Śmieszy mnie ze uchodzi za stylistę. Zwłaszcza że innym tez nie bardzo umie doradzić:D:D (widzieliście go ostatnio w TV?- prowadzący musieli mu podpowiadać :D)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Minge ma rację a Jacykow to pajac.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jacków ma rację, czy widzidział ktoś jakąkolwiek kolekcję Evy Minge ? Ja widziałam i niestety przykro było na to patrzeć. " Granica między pomiędzy tandetą i kiczem jest bardzo płynna ", moim zdaniem Eva Minge już dawno ją zatraciła. Poza tym wypowiedź Tomka jest zmontowana, powycinana została pewnie większość "nudnych" argumentów, a zostawione tylko to co wzbudzi kontrowersje. Cóż.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ja też nie znam pani Ewy Minge (a żałuje!), ale znam jej syna
  a ponoć niedaleko pada jabłko od jabłoni, więc śmiem sądzić, że jest PROJEKTANTKĄ MODY, a także sympatyczną kobietą
  pozdrawiam panią Minge i Gaspara

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pa Jacyjów oj bardzo mi się podoba to określenie.Jest normalnym pajacem pociaganym za sznurki.A wina leży po stronie nas widzów bo ogladamy te kretynizmy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  juz samo to że ma dystans i potrafi przyjąc że nie wszyscy musza pasjonowac się modą -duzy plus dla P.Ewy. Jacykow myśli że na modzie świat sie konczy-niedomyty pajac

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Minge to królowa kiczu. Bez klasy i polotu. A te jej przereklamowane i nadymane meble <dramat>. Jacyków to tak samo jak i Minge człowiek bez grama pokory do świata. Warci siebie. Cała akcja ŻENADA.

 • Gość: Gość

  0

  Ewa jest projektantką znaną w całej europie ,a on kim jest

 • Gość: Gość

  0

  Ja do niej nic nie mam, jak by nie było jest znana na świecie a on kim jest? urwał się z choinki i gnębi ludzi, jak on się ubiera? dać banana do rączki i niech spada do zoo!
  wielki filozof a z synem nie ma kontaktu bo pewnie chłopak wstydziłby się z nim pokazać, nie dziwie się...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX