Marzena Rogalska odejdzie z TVN Style?!

Powrót Pauliny Młynarskiej do programu "Miasto kobiet" w TVN Style nie ucieszył Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka tak bardzo nie lubi Pauliny Młynarskiej, że jest w stanie zrezygnować z świetnie płatnej pracy, żeby się od niej uwolnić - czytamy w "Super Expressie".
Rogalska odejdzie z TVN? Powrót Pauliny Młynarskiej do "Miasta kobiet" nie ucieszył Marzeny Rogalskiej. Marzena Rogalska tak bardzo nie lubi Pauliny Młynarskiej, że jest w stanie zrezygnować z pracy, żeby tylko się od niej uwolnić. Dziennikarka tak bardzo nie lubi Pauliny Młynarskiej, że jest w stanie zrezygnować z pracy, żeby się od niej uwolnić. Paulina Młynarska i Marzena Rogalska przez ponad rok prowadziły wspólnie świetny program "Miasto kobiet". Choć w trakcie talk-show prowadzące nie "skakały sobie do gardeł", za kulisami ponoć prawie sie nie pozabijały. W ubiegłym roku Młynarska przeszła do TVP2, a Marzena zaczęła prowadzić program z Anną Maruszeczko. Młynarska nie zagrzała długo miejsca w Dwójce i wróciła w lutym do "Miasta Kobiet". Powrót Pauliny spowodował, że Marzena pojawia się na wizji tylko raz w tygodniu. Dziennikarka, która niedawno zaczęła pracę w Antyradiu, rozważa przejście do konkurencyjnej telewizji Puls. Tam z pewnością Marzena dostałby własny program i co najważniejsze, nie widywałaby się już z Pauliną.

 

Paulina Młynarska i Marzena Rogalska przez ponad rok prowadziły wspólnie świetny program "Miasto kobiet". Choć w trakcie talk-show prowadzące nie "skakały sobie do gardeł", za kulisami ponoć prawie sie nie pozabijały. W ubiegłym roku Młynarska przeszła do TVP2, a Marzena zaczęła prowadzić program z Anną Maruszeczko.

 

 

Młynarska nie zagrzała długo miejsca w Dwójce i wróciła w lutym do "Miasta Kobiet". Powrót Pauliny spowodował, że Marzena pojawia się na wizji tylko raz w tygodniu. Dziennikarka, która niedawno zaczęła pracę w Antyradiu, rozważa przejście do konkurencyjnej telewizji Puls. Tam z pewnością Marzena dostałby własny program i co najważniejsze, nie widywałaby się już z Pauliną.

Więcej o: