Pudzianowski: "cały czas mi stoi!"

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami. Z racji tego, że gwiazdy ruszają się średnio, "najmocniejszym" punktem programu są rozmowy Kasi Skrzyneckiej z uczestnikami. Wczoraj prowadząca spytała "Pudziana" czy leży mu tango? A co na to Mariusz? "Cały czas mi stoi"! Co się jeszcze działo?

 

W światku tanecznym jest takie powiedzenie: pokaż mi swojego fokstrota, a powiem ci jakim jesteś tancerzem. Spośród pań tańczących wczoraj fokstrota, tylko Magda Walach pokazała, że jest świetną tancerką. Jury zarzuciło Tamarze Arciuch - brak ciągłości ruchu i zachwianą równowagę. Z kolei Elizabeth Duda była po prostu sztywna.

 

Mariusz Pudzianowski oddał charakter tanga i zatańczył rytmicznie, ale jury nie było zachwycone jego techniką. Mariusz za to tryskał humorem. Zapytany, czy lubi tańczyć tango? Odpowiedział:

cały czas mi stoi!

Z programu odpadł Wojtek Łozowski i Blanka Winiarska. Wielka szkoda, bo zostały w "Tańcu z gwiazdami" gorzej tańczące od nich pary.

Więcej o:
Komentarze (110)
Pudzianowski: "cały czas mi stoi!"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ale małe dzieci nie wiedzą co mu moze stanąc...:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  z manierami trzeba się urodzic

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Mariusz to prosty chłopak, ale jest w nim dużo ciepła i wogóle jak dla mnie jest człowiekiem sukcesu. A tak wogóle to bardzo mnie pociąga jako facet.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  przeciez to nie bylo tak !!! porazka

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  a mi sie cofa kolacja jak czytam wasze debilne wypowiedzi
  kazdego mozna sie doczebic jaki by nie byl
  zamiast tak krytykowac zobaczcie lepiej na siebie

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Co wy go krytykujecie normalny, skromny człowiek. A tu chodziło o to, czy tango mu leży. A on powiedział,że stoi w miejscu a wy się czepiacie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  super gosc :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  bez sensu jak on mogl takkie cos powiedziec

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Nie tylko Budzianowi stoi ale i on też stoi a raczej chodzi sobie spacerkiem.I to ma być taniec???Jurorzy zawodowi dopatrują się choć odrobinę tańca natomiast pan W.wygląda jak lew w cyrku a pani T. nie powinna pokazywać się już publicznie (nie ma lustra?.Suma sumarum to najgorzej wypada jurry.Brak obiektywizmu w ocenach i w zasadzie za co biorą kasę??Że też im nie wstyd!!! HAŃBA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX