Doda i Górniak zamieszkają razem?!

To nie jest żart! Pomysłodawca programu "Szymon Majewski Show" Rinke Rooyens, chce zrealizować reality show z Dodą i Edytą Górniak w rolach głównych! Rinke chce żeby najsławniejsze polskie piosenkarki, zamieszkały razem na 6 tygodni pod jednym dachem i zorganizowały megakoncerty!

 

Brzmi to irracjonalnie, ale Rinke naprawdę chce namówić polskie piosenkarki do udziału w reality show. Producent wybrał już nawet gwiazdy, z którymi chciałby współpracować przy tym projekcie. Oczywiście w kręgu jego zainteresowań jest Doda i Edyta Górniak. Producent wierzy w profesjonalizm piosenkarek i dlatego nie boi się, że konflikt między gwiazdami niekorzystanie wpłynie na program.

 


A na czym dokładnie będzie polegało to reality show?

Zamkniemy cztery panie na 24 godziny. Będą musiały razem pracować, spać, jeść. Ostatnie 6 tygodni będą przygotowywać dwa megakoncerty. Jeden Biały drugi Czerwony. Widz będzie miał możliwość wybrać repertuar obu koncertów - czytamy w "Fakcie".

Rinke prowadzi rozmowy z różnymi stacjami telewizyjnymi oraz z prezenterami znanymi z mediów. Jest to całkowicie jego autorski pomysł. Dlatego liczy na to, że jeśli program osiągnie sukces w Polsce, to inne kraje Europy wykupią jego format. Program już jesienią może pojawić się w ramówce jednej ze stacji!