Patrycja Kazadi zostanie Miss Konga?

Patrycja Kazadi swoje marzenia o karierze wokalnej odkłada na później, bo teraz jest skoncentrowana na wyborach Miss Demokratycznej Republiki Konga. Aktorka przeszła wstępne eliminacje i już w sierpniu weźmie udział w wyborach najpiękniejszej dziewczyny kraju, z którego pochodzi jej ojciec!
Kazadi Miss Konga? Patrycja Kazadi swoje marzenia o karierze wokalnej odkłada na później. Patrycja Kazadi przeszła wstępne eliminacje i już w sierpniu weźmie udział w wyborach najpiękniejszej dziewczyny Konga, kraju, z którego pochodzi jej ojciec Teraz jest skoncentrowana na wyborach Miss Demokratycznej Republiki Konga. Aktorka przeszła wstępne eliminacje i już w sierpniu weźmie udział w wyborach najpiękniejszej dziewczyny kraju, z którego pochodzi jej ojciec! Młodziutka Partycja Kazadi od urodzenia mieszka w Polsce i nigdy nie miała okazji odwiedzić swojej drugiej ojczyzny. Wybory Miss Konga, być może spowodują, że Kazadi stanie się w Afryce gwiazdą! Wysłałam swoje zgłoszenie do Kinszasy, stolicy Konga, i udało się! Przeszłam wstępne eliminacje. Chociaż czuję się Polką, zawsze marzyłam, by reprezentować swoją drugą ojczyznę - opowiada "Faktowi" aktorka. Jean Sanza z ambasady kongijskiej zapewnił gazetę, że polskie obywatelstwo Kazadi nie będzie przeszkodą w jej wyjeździe na wybory. Aktorka złożyła już w ambasadzie odpowiednie papiery i otrzyma za dwa tygodnie kongijski paszport. W wakacje razem z innymi pięknościami aktorka weźmie udział w zgrupowaniu, w trakcie którego będzie miała okazję lepiej poznać kraj, w którym wychował się jej ojciec.

 

Młodziutka Partycja Kazadi od urodzenia mieszka w Polsce i nigdy nie miała okazji odwiedzić swojej drugiej ojczyzny. Wybory Miss Konga, być może spowodują, że Kazadi stanie się w Afryce gwiazdą!

Wysłałam swoje zgłoszenie do Kinszasy, stolicy Konga, i udało się! Przeszłam wstępne eliminacje. Chociaż czuję się Polką, zawsze marzyłam, by reprezentować swoją drugą ojczyznę - opowiada "Faktowi" aktorka.

Jean Sanza z ambasady kongijskiej zapewnił gazetę, że polskie obywatelstwo Kazadi nie będzie przeszkodą w jej wyjeździe na wybory. Aktorka złożyła już w ambasadzie odpowiednie papiery i otrzyma za dwa tygodnie kongijski paszport. W wakacje razem z innymi pięknościami aktorka weźmie udział w zgrupowaniu, w trakcie którego będzie miała okazję lepiej poznać kraj, w którym wychował się jej ojciec.