Kasia Figura zostanie teściową Mateusza Damięckiego

Już 7 maja ruszają zdjęcia do nowej produkcji TVN "Kochaj i tańcz". Film ma być polską wersją kultowego " Dirty dancing". Walka o główne role w filmie była zacięta, ale ostatecznie reżyser zdecydował się zatrudnić Izę Miko i Mateusza Damięckiego . Oprócz nich na planie pojawi się m.in. Katarzyna Figura, która wcieli się w rolę matki, głównej bohaterki.

 

Najbardziej z obsady filmu "Kochaj i tańcz" cieszy się Maciej Zakościelny , którego dziewczyna zagra główną bohaterkę Hanię. Iza w związku ze zdjęciami zostanie w Polsce na trzy miesiące i będzie miała w końcu więcej czasu dla Maćka. A bardzo tęskniła...

 

 

Oprócz Izy na planie filmu pojawią się Kasia Herman, Rafał Królikowski, Krzysztof Globisz czy Ewa Szabatin. Wiadomo już kto zagra rolę filmowej mamy głównej bohaterki, Katarzyna Figura we własnej osobie! Wygląda więc na to, że Kasia będzie "teściową" Mateusza Damięckiego. Mateusz to ma szczęście, każdy facet chciałby mieć taką teściową!

 

Reżyserem filmu jest Bruce Parramore, dla którego "Kochaj i tańcz" będzie debiutem fabularnym. Wcześniej zajmował się reklamami i teledyskami. Bruce zastąpi Macieja Dejczera, który sam wybrał obsadę filmu, ale z powodu innych zobowiązań zawodowych, musiał zrezygnować z "Kochaj i tańcz".