Uczestnicy "You Can Dance" tańczą jak krowy?!

Tydzień temu niepotrzebnie pochwaliliśmy uczestników drugiej edycji "You Can Dance". Wczorajszy odcinek show pokazał, że finaliści nie radzą sobie najlepiej z tańcami, z którymi wcześniej nie mieli nic do czynienia. Jury załamuje ręce i nie szczędzi uczestnikom gorzkich słów! Porównując ich do "krów w Holandii".

 

Natalia Wojdak z powodu kontuzji żebra musiała wycofać się dobrowolnie z "You Can Dance". Jej miejsce zajęła Kasia "Milla", która w poprzednim odcinku programu decyzją widzów, odpadła z show. Choć Kasia nie miała dużo czasu na nauczenie się choreografii i zgranie z partnerem, na scenie wypadła naprawdę nieźle! W trakcie generalnej próby Ania Radomska, niefortunnie upadła na parkiet i w programie na żywo wystąpiła z ręką w gipsie!

 

Michał Piróg był wczoraj w swoim żywiole. Juror mógł bez końca krytykować uczestników, którzy kompletnie nie radzili sobie z układami tanecznymi! Michał wyśmiał Żanetę, która po swoim występie cieszyła się z tego, że w trakcie tańca nie przewróciła się. Z kolei Agustin Egurrola, zdenerwował się na Gieorgija, który kompletnie "wyłożył" się na walcu.

Walc to najprostszy taniec na świecie. Są dwie figury, obrót w prawo i obrót w lewo, a ty sobie z tym nie poradziłeś.

Na co Piróg:

Podobno w Holandii już krowy tańczą!

 

Jurorzy nie mieli problemów z wyłonieniem par, które znalazły się w strefie zagrożenia. Ostatecznie z programem "You Can Dance" pożegnali się Roksana "Roxi" Saniuk oraz Kamil "Santi" Węsierski.