Feel przegonił Dodę i sprzedał 100 tysięcy płyt!

Doda twierdzi, że jest królową polskiej sceny muzycznej, a tymczasem została zdetronizowana przez zespół Feel. Matematyka nie kłamie. Doda sprzedała jakieś 50 tysięcy płyt, a debiutancki album Feel kupiło 100 tysięcy osób! Król jest tylko jeden - to Piotr Kupicha, lider Feel!

 

Feel to prawdziwy fenomen na polskim rynku muzycznym. Chłopcy z kapeli pokazali, że nie trzeba być jurorem w popularnym programie, płakać na wizji i wywoływać skandale, żeby stać się najchętniej słuchanym zespołem w Polsce! Feel zadebiutował przed szerszą publicznością na ubiegłorocznym festiwalu w Sopocie. Zespół szturmem zdobył serca słuchaczy oraz jurorów festiwalu.

 

 

Feel wyjechało z Sopotu z Bursztynowym Słowikiem, Słowikiem Publiczności oraz kontraktem płytowym. Album, który ukazał się 26 października, promowały single takie jak: "A gdy jest już ciemno", "No pokaż na co Cię stać" oraz "Jak anioła głos". Wszystkie trzy stały się wielkimi przebojami, a zespół ruszył w trasę koncertową po Polsce, by promować inne utwory.

 

Oto teledysk do trzeciego singla Feel - "Jak anioła głos":