Tola: nie mam przyjaciół!

Biedna Tola. Liderka "Blog 27" na własnej skórze przekonała się o tym, że pieniądze i sława nie pomagają w zdobywaniu przyjaciół, a wręcz przeszkodzą w odnalezieniu bratniej duszy! Mało tego. Tola nie ma też szczęścia w miłości. Chłopak do którego wzdycha, totalnie ją olewa! Gdzie ci mężczyźni?

 

Tola Szlagowska oraz Krzysztof Ibisz byli ostatnio gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Na ten program czekało wielu fanów piosenkarki, którzy zastanawiali się czy Tola poradzi sobie w słownej batalii z Kubą! Całe szczęście Wojewódzki "oszczędzał" Tolę i nie zadawał jej krępujących pytań. Tola zapulsowała u Kuby, gdy powiedziała mu, że wygląda jakby miał 30 parę lat! Niby nastolatka, a już dyplomatka! Prowadzącego zastanawiało przede wszystkim to, o czym może pisać teksty 15-letnia dziewczynka! Co na to Tola?

Ta płyta to są bardzo proste piosenki. To jest to co czułam przez ostatnie dwa lata. To są emocje. Jak jestem wkurzona to o tym pisze, jak mam doła to o tym pisze. To są takie problemy , które dla moich rodziców, nie są problemami. Np. nikt cię w szkole nie lubi, nie masz przyjaciół, chłopak, który ci się podoba ma się kompletnie gdzieś.

 

Tola pochwaliła się przed Kubą, swoimi nowymi tatuażami, które zrobiła sobie w 15. urodziny! Fajnie, że mamy taką polską Avril Lavinge!