Hanna Lis walczy o alimenty

Hanna Lis potrafi walczyć o swoje! Przez ostatnie parę miesięcy, Hanna twardo negocjowała warunki swojego przejścia do TVP. Teraz czeka ją kolejne starcie, tym razem na sali sądowej! Już dziś Hanna spotka się na rozprawie z byłym partnerem, który od lat nie płaci alimentów na swoje córki!

 

Hanna Lis i Jacek Koziński przez wiele lat tworzyli nieformalny, szczęśliwy związek. Owocami ich miłości są dwie córki Julia i Ania. Dziewczynki po rozstaniu rodziców zamieszkały z mamą. Julia i Ania chodzą do jednej z najlepszych prywatnych szkół w Warszawie i zawsze są elegancko ubrane. Wszystko to zasługa Hanny Lis, która pracowało ciężko by zapewnić córkom godny byt.

 

 

 

Hanna nie mogła liczyć na wsparcie finansowe ojca dziewczynek, bo ten mimo tego, że jest bajecznie bogaty, odmówił płacenia alimentów! Hanna powiedziała o tym w rozmowie z "Gala", ale nigdy nie oceniała, ani nie krytykowała publicznie swojego byłego partnera. Zrobi to zapewne za drzwiami sali sądowej! Jak informuje "Super Express" już dziś zacznie się sądowa batalia o alimenty!

Więcej o:
Komentarze (29)
Hanna Lis walczy o alimenty
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Najpierw rozbiła jego małzenstwo a teraz udaje pokrzywdzona co za wstrętna kobieta los kiedys powinien się na niej zemscic tylko krzywdzi ludzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Fakt jeśli spłodził to niech płaci. Ale co mnie to interesuje...!!! Nie lubię jej tak samo jak i tego całego Lisa. "Podobno" była najlepszą przyjaciólką Kingi Rusin, ja dziękuję za taką przyjaciółkę. Żal mi tylko Kingi i jej córek, które nie są nic winne...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Tomek jej niech pomoze.Pazerna baba.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Przed laty wypowiadała się, że to najlepszy materiał aby mieć z nim dzieci, nie patrzyła na to, że był zonatym męższyzną ( pewnie posiadał inne aspekty na które w pierwszej kolejności zwraca uwagę).

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  nie da się już patrzeć na tych Lisów

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Mamy ich DOŚĆ.Czymże zasługują sobie na tę super wartość?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  pracowala cieżko ? hmm rozkładajac nogi przed mężęm swojej przyjaciółki ???

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe czy pozwala widywac się corką z ojcem cos za coś babsztylu

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Pan LIS jest brzydszy od Kozińskiego. Fatalnie Smoktunowicz wybrała, bo abonament się skończy i będą żyć z alimentów Kozińskiego. Zapobiegliwie poszła do sądu, szczwana Lisica z tej Haneczki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX