Kuba Wojewódzki zamienił Anię na Hanię?

Kuba Wojewódzki nie może się zdecydować, z kim chce być. Gdy Anna Mucha jest poza granicami naszego kraju, prezenter pojawia się na salonach z młodziutką Hanną Konarowską. Podczas kilkudniowych wizyt Muchy w Polsce, Wojewódzki zapomina o Hani i chętnie towarzyszy Ani na imprezach. Z kim w końcu jest Kuba?

 

Gdy kilka miesięcy temu Kuba Wojewódzki na premierze filmu "Lejdis" pojawił się z aktorką Hanią Koranowską, córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego, na salonach zaczęto mówić o tym, że Kuba znów się zakochał. Plotki ucichły gdy do Polski przyleciała Ania Mucha i poszła z Kubą na koncert do warszawskiej Fabryki Trzciny. Choć pisano, że para się zaręczyła, ich drogi tak naprawdę się rozeszły.

 

 

Media doniosły ostatnio, że Ania planuje przedłużyć swój pobyt w USA, ponieważ marzy jej się kariera w Hollywood. Kuba szybko pogodził się z decyzją Ani i ponownie zaczął interesować się Hanią. Para znów zaczęła pokazywać się razem na bankietach! Ania ma 28 lat, a Hania 25, więc można powiedzieć, że Kuba zamienił Muchę na młodszy model!