"Gwiazdy tańczą na lodzie" bez Tatiany Okupnik?!

Tatiana Okupnik bardziej znana jako prezenterka telewizyjna niż jako piosenkarka, postanowiła nagrać drugą, solową płytę. W tym celu, Tatiana zamierza polecieć do USA i zostać tam na parę miesięcy. Czy to znaczy, że odejdzie z show Dwójki?

 

Jak informuje tygodnik "Gwiazdy" producent programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", Rinke Rooyens jest zadowolony z pracy piosenkarki i nie wyobraża sobie tego programu bez niej. Gazeta zauważyła jednak, że gdy Tatiana wróci do Polski (o ile wróci) i zacznie promować płytę, nie będzie miała czasu na treningi i próby do programu. Pytanie tylko co jest dla niej ważniejsze, kariera telewizyjna czy wokalna?

 

Okupnik podjęła się prowadzenia show Dwójki, prawdopodobnie tylko dla pieniędzy. W końcu zawsze podkreślała, że bardziej od prowadzenia koncertów i programów, interesuje ją śpiewanie. Jej pierwsza solowa płytą nie osiągnęła spektakularnego sukcesu, dlatego Tatiana ma jeszcze większy apetyt na sławę.

Więcej o:
Komentarze (25)
"Gwiazdy tańczą na lodzie" bez Tatiany Okupnik?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Dla wszystkich , którzy twierdzą, że Tatiana nie potrafi śpiewać proponuję załączenie stacji amerykańskiej stacji KEXP gdzie większość jej piosenek było nadawanych na okrągło. Mieszkam na Cyprze i tutaj też docenili jej barwę głosu. Długo było na I miejscu listy przebojów.
  Kobieta ma zajebisty głos i powinna iść w tym kierunku , a nie bawić się w jakąś głupią prezenterkę.

 • Gość: Gość

  0

  niech tatiana nie odchodzi

 • Gość: Gość

  0

  KTO POZWOLIŁ JEJ SPIEWAĆ ? DLACZEGO ELA ZAPĘDOWSKA NIE POWIE JEJ: EJ NO TY LALKA ! MASZ GŁOŚ STAREJ KACZKI, KWA KWA KWA, NIE ŚPIEWAJ BO NIE WIADOMO CZY TO CZŁOWIEK CZY TO KACZKA W STAWIE ,KWA KWA KWIT KWONG... NIE LUBIE TEJ PANNY !

 • Gość: Gość

  0

  ej ludziee czego ona wogole chce??

 • Gość: Gość

  0

  o wee jaka ona walnięta jest nie lubie jej

 • Gość: Gość

  0

  TVP finansuje denny program na lodzie, a nie sfinansuje euro 2008, To jest dopiero skandal!

 • Gość: Gość

  0

  wyjezdza do honolulu czy na madagaskar, plejada pisze ze ma robic kariere na zachodzie ino ktory zachod?? blizej afryki czy stanow

 • Gość: Gość

  0

  To nie możliwe...Nikt tak świetnie nie poprowadzi tego programu jak Tatiana... :) Jest naprawde niezastąpiona!!!

 • Gość: Gość

  0

  w końcu bez pokazującej swe przywiędłości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX