Książę William pokazał tyłek

Kandydat do tronu brytyjskiego - Książę William - zaliczył niezłą wpadkę.
Książę William pokazał tyłek Kandydat do tronu brytyjskiego zaliczył niezłą wpadkę. Idealny kandydat do tronu William podpadł w końcu Brytyjczykom. Ale nie zdjęciem, na którym widać fragment jego tyłka, lecz "pożyczeniem" sobie śmigłowca RAF-u Sensacja: to tyłek księcia Williama! Kto by pomyślał, że uchodzący za idealnego kandydata do tronu William w końcu wywoła jakiś skandal i podpadnie Brytyjczykom. A jednak! Wiliam przejął schedę po swoim młodszym bracie Harrym i od kiedy ukończył szkolenie w RAF-ie, zaczął ostro imprezować. William i Harry ostatni weekend spędzili na wyspie Wight, gdzie odbywał się wieczór kawalerski ich kuzyna Petera Phillipsa, syna księżniczki Anny. Jak donosi "The Sun", podczas ostro zakrapianej alkoholem imprezy kuzyni Williama usiłowali ściągnąć mu bokserki. W końcu nie co dzień mają możliwość zobaczenie tyłka następcy tronu! William bronił się jak mógł, ale i tak jego bokserki zostały trochę zdjęte, co uwiecznił jeden z imprezowiczów na zdjęciu. Fotka szybko trafiła do mediów. To jednak nie z powodu tej fotografii William został skrytykowany przez opinię publiczną. Książę, który ukończył kurs na pilota wojskowego, postanowił wykorzystać swoje umiejętności i na imprezę do kuzyna poleciał śmigłowcem RAF-u wartym 10 mln funtów! Skoro Ludwik Dorn traktował helikoptery jak taksówki, to czemu książę nie może czasem "pożyczyć" śmigłowca, żeby sobie polatać?

 

To tyłek księcia Williama! Kto by pomyślał, że uchodzący za idealnego kandydata do tronu William, w końcu wywoła jakiś skandal i podpadnie Brytyjczykom. A jednak! Wiliam przejął schedę po swoim młodszym bracie Harrym i od kiedy ukończył szkolenie w RAF-ie zaczął ostro imprezować. William i Harry ostatni weekend spędzili na wyspie Wight, gdzie odbywał się wieczór kawalerski ich kuzyna Petera Phillipsa, syna księżniczki Anny.

 

 

Jak donosi "The Sun" podczas imprezy, ostro zakrapianej alkoholem, kuzyni Williama usiłowali ściągnąć mu bokserki. W końcu nie co dzień, moją możliwość zobaczenie tyłka następy tronu! William bronił się jak mógł, ale i tak jego bokserki zostały trochę zdjęte, co uwiecznił jeden z imprezowiczów na zdjęciu. Fotka szybko trafiła do mediów. To jednak nie z powodu tej fotografii William został skrytykowany przez opinie publiczną. Książę, który ukończył kurs na pilota wojskowego, postanowił wykorzystać swoje umiejętności i na imprezę do kuzyna poleciał śmigłowcem RAF-u wartym 10 mln funtów! Skoro Ludwik Dorn traktował helikoptery jak taksówki, to czemu książę nie może czasem "pożyczyć" śmigłowca, żeby sobie polatać?