Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski mają romans?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się pół roku temu na planie serialu Polsatu "Halo Hans". Od tamtego czasu gwiazdy spędzają ze sobą wszystkie wolne chwile i świętują razem swoje sukcesy zawodowe. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Tamara ma męża, a Bartek żonę! Czy oni mają rzeczywiście romans?
Arciuch i Kasprzykowski razem? Czy oni mają rzeczywiście romans? Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się pół roku temu na planie serialu Polsatu "Halo Hans". Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się pół roku temu na planie serialu Polsatu "Halo Hans". Od tamtego czasu gwiazdy spędzają ze sobą wszystkie wolne chwile i świętują razem swoje sukcesy zawodowe. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Tamara ma męża, a Bartek żonę! Parę tygodni temu "Twoje Imperium" napisało, że Tamara wyprowadziła się od męża i zamieszkała z synem w swoim mieszkaniu na warszawskim Służewcu. Jak głosi plotka, aktorka zrobiła to, żeby być bliżej swojego nowego "przyjaciela" Bartka Kasprzykowskiego! Choć Arciuch przekonuje, że jej małżeństwo ma się dobrze, coś musi być na rzeczy, skoro Tamara swoje sukcesy w programie "Taniec z gwiazdami" świętuje z Bartkiem, a nie z mężem. Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco", para widywana jest często razem na mieście. Reporter magazynu zrobił nawet Bartkowi zdjęcie, gdy ten wieczorem wchodzi do mieszkania Tamary.

 

Parę tygodni temu "Twoje Imperium" napisało, że Tamara wyprowadziła się od męża i zamieszkała z synem w swoim mieszkaniu na warszawskim Służewcu. Jak głosi plotka, aktorka zrobiła to, żeby być bliżej swojego nowego "przyjaciela" Bartka Kasprzykowskiego! Choć Arciuch przekonuje, że jej małżeństwo ma się dobrze, coś musi być na rzeczy, skoro Tamara swoje sukcesy w programie "Taniec z gwiazdami" świętuje z Bartkiem, a nie z mężem.

 

 

Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco" para widywana jest często razem na mieście. Reporter magazynu zrobił nawet Bartkowi zdjęcie, gdy ten wieczorem wchodzi do mieszkania Tamary.