Jola szuka agenta za pośrednictwem Plotka!

Szukasz ekscytującej pracy w świecie show-biznesu i skończyłeś 25 lat? To jest oferta dla ciebie! Zostań agentem Joli Rutowicz - zwyciężczyni 4. edycji "Big Brothera" i jednej z najlepiej zapowiadających się artystek rodzimej rozrywki! Nie będzie lekko, ale czeka was nie lada wyzwanie.

 

Jola poprosiła Plotka o zorganizowanie castingu na jej agenta. Kogo szuka Jola (na zdjęciu z Jarosławem Jakimowiczem)? Osoby starszej od niej (od 25 lat wzwyż), która ma doświadczenie na stanowisku menadżera i dobre kontakty.

Najlepiej jeśli wcześniej reprezentował gwiazdy muzyki dance. Może spróbuję swoich sił w tym gatunku. Najpierw chciałabym nakręcić teledysk, potem może nagrać płytę. Ważne też, żeby ta osoba znała się na prawie - tłumaczy Jola.

Ważne też, żeby była to osoba o mocnych nerwach, najlepiej mężczyzna.

Szukam przede wszystkim mężczyzn, którzy są poważni, no i cierpliwi, bo lekko ze mną nie będzie, mam dość wybuchowy charakter. Ale razem zdziałamy cuda.

Najlepiej, żeby kandydat na agenta Joli patrzył na świat podobnie jak ona. Znał jak ona angielski i wierzył, że podbiją świat.

 

Wszyscy zainteresowani i spełniający kryteria Joli Rutowicz powinni przesyłać na CV na adres: azgoska@op.pl do końca kwietnia. Ci, którzy spodobają się Joli zostaną zaproszeni na drugi etap castingu do Warszawy.