Gwiazdy tańczą na lodzie - bunt uczestników

Bunt uczestników show "Gwiazdy tańczą na lodzie"! Żeby podnieść oglądalność Rinke Rooyens każe gwiazdom, wykonywać niebezpieczne piruety w powietrzu! Oszalał?
Bunt uczestników show Bunt uczestników show "Gwiazdy tańczą na lodzie"! Jak informuje "Fakt" Rinke Rooyens zmusza uczestników show "Gwiazdy tańczą na lodzie" do wykonywania karkołomnych ewolucji na lodzie! Rinke Rooyens karze gwiazdom, wykonywać niebezpieczne piruety w powietrzu! Wszystko po to, żeby podnieść oglądalność programu. Oszalał? Jak informuje "Fakt" Rinke zmusza uczestników do wykonywania karkołomnych ewolucji na lodzie! W poprzednim odcinku show, każda z par musiała wprowadzić do swojego układu, jedną obowiązkową figurę. Teraz producent wymyślił, że pary muszą wykonać niebezpieczne podnoszenie, tzw. helikopter. Spośród wszystkich zawodowych łyżwiarzy biorących udział w show, tylko Sławek Borowiecki potrafi wykonać tę figurę! Gwiazdy martwią się o swoje zdrowie, dlatego na serio myślą o wycofaniu się z show. - Rinke chce nas wszystkich pozabijać! Chcę jeszcze dożyć starości, zagrać w kilku filmach i urodzić co najmniej trójkę dzieci. Niech Rinke robi sobie sam te piruety! - mówi "Faktowi" wściekła Weronika Książkiewicz. Producent broni się twierdząc, że ten program to gra, rywalizacja i walka ze swoimi słabościami, dlatego każdy uczestnik ma wykonać tę figurę i jego nie obchodzi jak oni to zrobią! My rozumiemy, żeby Rinke chce uatrakcyjnić swoje show, ale niech nie robi tego kosztem zdrowia uczestników.

 

Jak informuje dzisiejszy "Fakt" Rinke zmusza uczestników do wykonywania karkołomnych ewolucji na lodzie! W poprzednim odcinku show, każda z par musiała wprowadzić do swojego układu, jedną obowiązkową figurę.

 

Teraz producent wymyślił, że pary muszą wykonać niebezpieczne podnoszenie, tzw. helikopter. Spośród wszystkich zawodowych łyżwiarzy biorących udział w show, tylko Sławek Borowiecki potrafi wykonać tę figurę! Gwiazdy martwią się o swoje zdrowie, dlatego na serio myślą o wycofaniu się z show.

Rinke chce nas wszystkich pozabijać! Chcę jeszcze dożyć starości, zagrać w kilku filmach i urodzić co najmniej trójkę dzieci. Niech Rinke robi sobie sam te piruety! - mówi "Faktowi" wściekła Weronika Książkiewicz.

 

Producent broni się twierdząc, że ten program to gra, rywalizacja i walka ze swoimi słabościami, dlatego każdy uczestnik ma wykonać tę figurę i jego nie obchodzi jak oni to zrobią! My rozumiemy, żeby Rinke chce uatrakcyjnić swoje show, ale niech nie robi tego kosztem zdrowia uczestników.